تصفیه آب ایلیا گستر

تصفیه آب پاکاب ایلیا گستر معتبرترین ارائه دهنده دستگاه تصفیه آب زینود اعم از خانگی و صنعتی

تلفن تماس 021-33121212 021-33500991

دستگاه تصفیه آب سافت واتر

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر و انواع آن را در این مقاله به خوبی مطالعه خواهید کرد. در انتها نیز میتوانید با ثبت سفارش یکی از بهترین انواع تصفیه آب سافت واتر را برای خود تهیه نمایید.

یکی از معروفترین برندهای تصفیه آب خانگی را میتوان دستگاه تصفیه آب سافت واتر نامید چراکه از ابتدایی ترین برندهایی است که در کشور ما توزیع شده است .

دراین مطلب ضمن معرفی انواع مدلهای دستگاه سافت واتر ، به تشریحی مختصر از آنها در کشور میپردازیم . اگر قصد خرید دستگاه تصفیه آب soft water دارید این مطلب را حتما مطالعه کنید تا با دیدی روشن و اطلاع از انواع و قیمت آنها بهترین تصمیم را بگیرید .

نکته اول درباره دستگاه تصفیه آب soft water این است که این برند مخصوص کشور آمریکا بوده و انواع قدیمی این دستگاه که ممکن است هنوز در منزل بعضی افراد باشد ساخت کشور آمریکا بوده و کیفیت بسیار بالایی داشته است .

اما سالهاست که به علل زیادی ، به هیچ عنوان دستگاه تصفیه آب آمریکایی سافت واتر وجود ندارد و نه تنها سافت واتر بلکه هیچ دستگاه تصفیه آبی از کشور آمریکا به کشور ما وارد نمیشود .

انواع دستگاه های سافت واتری که در حال حاضر توسط فروشندگان بفروش میرسد به چند نوع میتوان تقسیم بندی نمود :

سافت واتر تایوانی

در رابطه با دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر تایوانی باید عرض کنیم که میتوان گفت این محصول در میان همنوعان خود به نسبت کمیاب است ( علت این کمیابی را در ادامه بیان میکنیم ) . شاید بتوان بهترین نوع دستگاه تصفیه آب سافت واتر را نوع تایوانی آن نامید . دقت بفرمایید به محصولی تایوانی گفته میشود که تمامی قطعات و همچنین مونتاژ آن در کشور تایوان انجام شده باشد.

مطالعه کنید...
تصفیه آب

سافت واتر مونتاژ شده در ایران

اما رایج ترین نوع تصفیه آب خانگی موجود در کشور مربوط به این نوع میباشند . شاید برخلاف برخی از مشتریان و حتی همکاران کیفیت تمامی دستگاههای مونتاژ شده همانند هم باشد اما اینطور نیست .

برای روشن شدن بیشتر دستگاه تصفیه آب soft water مونتاژی را به 4 دسته تقسیم میکنیم :

  • مونتاژ شده با قطعات تایوانی

  • مونتاژ شده با قطعات اصلی تایوانی ، قطعات ایرانی و چینی

  • مونتاژ شده با قطعات چینی و تایوانی

  • مونتاژ شده با قطعات چینی

نوع 1 را میتوان گفت مانند مدل دستگاه تایوانی کمیاب است علت آنهم روشن است با توجه به هزینه پایین مونتاژ به نسبت در کشور تایوان ، قاعدتا اختلاف قیمتها خیلی کم خواهند بود و به جز هزینه دستمزد کارگر و مقدار کمی اختلاف تعرفه گمرکی ، اختلاف دیگری ندارند (اگر میخواهید درباره تعرفه گمرکی مطلع شوید مقاله وارد کننده تصفیه آب را مطالعه نمایید )

نوع 2 شاید بیشترین نوع سافت واتر موجود در کشور باشد ؛ چراکه کیفیت بالایی داشته و از پرفروش ترینها نیز بوده است . روی کارتن برخی از اینها محصول ایران ثبت شده که دراینباره پیشنهاد میکنیم مقاله تصفیه آب ایرانی را مطالعه بفرمایید .

نوع 3 هم مشابه نوع 2 بوده و بسته به قطعات استفاده شده میتواند کیفیت خوبی داشته باشد .

اما درباره نوع 4 میتوان گفت که از لحاظ کیفیت بسیار پایین میباشد؛ چراکه برای کاهش قیمت تمام شده ی دستگاه تصفیه آب مونتاژ شده از قطعات چینی آنهم با کمترین کیفیت استفاده میشود .

سافت واتر چینی

این دستگاه نیز به نسبت کمیاب است اما نه به خاطر قیمت تمام شده بالا ، بلکه به خاطر عدم توانایی رقابت با دستگاه تصفیه آب مونتاژی از نوع قطعات تایوانی و ایرانی ، هم از لحاظ قیمت و هم از لحاظ کیفیت .

مطالعه کنید...
تصفیه آب معصومی شش مرحله ای فول

این مطلب به نحوی گرد آوری شده تا به غیر از اکثر واردکنندگان و عمده فروشان ، بقیه همکاران و حتی مشتریان عزیز هم اطلاعات رایج و بروزی دررابطه با دستگاه و قیمت آن داشته باشند .

دستگاه تصفیه آب سافت واتر

دستگاه تصفیه آب 

مدلهای soft water در زیر آورده شده که با کلیک برهرکدام میتوانید مشخصات آن را ملاحظه فرمایید :

سافت واتر 5 مرحله ای

سافت واتر 6 مرحله ای

سافت واتر پایه دار و گیج دار

سافت واتر بدون پایه و گیج

قیمت بهترین نوع دستگاه تصفیه آب SOFT WATER ایران مدل AS-6F و مدلAS-6:

لطفا برای استعلام قیمت با ما تماس بگیرید.

تفاوت این دو مدل فقط وجود نشانگر تعویض فیلتر در مدل AS-6F میباشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران شرکت ایلیا گستر تماس حاصل نمایید.

حتما بخوانید:

چرا انقدر قیمت دستگاه تصفیه آب سافت واتر زیاد است ؟

 

نکته ی بسیار مهم درباره ” قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

اگر شما هم تا کنون درباره ی برند سافت واتر ، تحقیقاتی انجام داده باشید قطعا با قیمت های خیلی متفاوتی روبرو بوده اید:

  • بعضی فروشندگان با قیمت خیلی بالا
  • بعضی با قیمت متوسط
  • بعضی با قیمت پایین و بعضا قیمت های خیلی پایین

این سوال برای خیلی از مشتریان ما پیش میاد و از ما درباره این همه اختلاف قیمت دستگاه سوال میپرسند
که اینجا پاسخ خواهیم داد :
این برند، در حال حاضر در انحصار هیچ شرکت یا شخصی نیست . بدیهی است که تولید و مونتاژ آن هم برای همگان آزاده و همه میتونن مونتاژ کنند . همانطور هم که گفته شد با کیفیت های بسیار متفاوت مونتاژ میشه .
اما سوالی که حتما برای شما پیش میاد اینه که آیا اون دستگاه یا بهتر بگیم اون فروشنده ای که قیمت بالاتری داره میده کیفیت بهتری هم میده ؟
پاسخ ما این است : لزوماً خیر
آیا اونی که داره با قیمت دستگاه پایین یا خیلی پایین میفروشه داره با تخفیف خیلی خوب میده؟ یا اینکه جنس بی کیفیت تری داره میده ؟
پاسخ ما این است : احتمال جنس بی کیفیت بیشتر به ذهن میاد.
خوب مشتری از چه طریقی میتونه مطمئن بشه ؟
پاسخ ما :
واقعیت این است که تشخیص این موضوع برای غیر حرفه ای ها کاملا دشوار است و ما به مشتریان پیشنهاد میکنیم ، که حتما از مرکز معتبر خرید خودشون رو انجام بدن و به قیمت های عجیب و غریب بازار ، توجهی نداشته باشن تا بتونن تصمیم درست تری بگیرن.

مطالعه کنید...
فیلتر مینرال

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

جهت اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱۳۳۱۲۱۲۱۲ تماس بگیرید .

برای مشاهده و اطلاع از قیمت انواع دستگاه تصفیه آب خانگی کلیک کنید .

مقالات مرتبط :

تصفیه آب آلمانی اکوسافت ECOSOFT

دستگاه تصفیه آب خانگی نایس واتر Nice Water

تصفیه آب پیوریکام ce4

دستگاه تصفیه آب آکوا

دستگاه تصفیه آب خانگی فلوکستک FLUXTEK

دستگاه تصفیه آب خانگی رویال

دستگاه تصفیه آب خانگی کویر

تصفیه آب معصومی

021-33121212 021-33500991

نیاز به راهنمایی دارید ؟

ثبت سفارش