چرا انقدر قیمت و تنوع دستگاه تصفیه آب سافت واتر زیاد است ؟

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر


قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر و انواع گوناگون سافت واتر برای بسیاری از مشتریان و حتی برخی از همکاران ما که به تازگی وارد این عرصه شده اند سوال است که چرا شکل ها و مدلهای تصفیه آب سافت واتر انقدر زیاد است ؟ و چرا انقدر قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر در مراکز فروش متعدد ، متفاوت است ؟

پاسخ این است که برند سافت واتر یک برند قدیمی است که از ابتدا توسط برخی واردکنندگان از تایوان و چین وارد کشور میشده است . به لحاظ آنکه اصل این برند مربوط به کشور آمریکاست و برخی تولید کنندگان چینی و تایوانی هم آنرا تولید کرده اند ، انحصاری بودن آنرا گرفته است . بدیهی است با از بین رفتن انحصار یک برند، نمایندگان کشورهای متفاوت نیز نمی توانند تسلطی بر این موضوع داشته باشند .

و به طورخلاصه در حال حاضر هر شخص حقیقی یا حقوقی میتواند از برند سافت واتر استفاده کند .

علت تفاوت قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر چیست ؟

بسیار روشن است اگر یک برند توسط اشخاص و شرکت های متعدد مونتاژ شود ، در نتیجه قیمت های بسیار پرنوسانی را در پی خواهد داشت . چرا که هر مونتاژ کننده ای یک قیمتی برای دستگاه تصفیه آب سافت واتر خود در نظر خواهد گرفت .

آیا میشه نتیجه گرفت هر دستگاه تصفیه آب سافت واتری که قیمت بالاتری دارد لزوما کیفیت بهتری هم داشته باشد؟
لطفا این پاسخ را بادقت مطالعه فرمایید :

اگر خریدار دستگاه سافت واتر ، یک فروشنده خبره یا بعبارتی همکار باشد :

که جهت فروش به مشتریانش خرید می کند ؛ معمولا این موضوع رعایت میشود . برای مثال یک دستگاه تصفیه آب سافت واتر با قطعات تایوان با قیمت بالاتری به فروش میرسد اما یک دستگاه تصفیه آب سافت واتر با قطعات چین حتما با قیمت پایین تری به فروش میرسد . بدیهی است که با توجه به اطلاعات فروشندگان و همکاران از قطعات دستگاه ، نمیشود یک دستگاه مونتاژ شده با قطعات چین را به قیمت سافت واتر با قطعات تایوان فروخت .

اما اگر خریدار دستگاه سافت واتر ، یک مشتری باشد یا بعبارتی یک مصرف کننده باشد:

در این صورت متاسفانه اصلا نمیتوان قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر را ملاک مناسبی برای سنجش کیفیت ، متریال و قطعات آن دانست .

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

تقلب در فروش دستگاه تصفیه آب سافت واتر 

این موضوع هم کاملا بدیهی است ؛ مشتری یا مصرف کننده ای که خیلی از بخش های یک دستگاه تصفیه آب را اصلا نمیشناسد چگونه میتواند تشخیص میزان کیفیت آن قطعات را دهد . حتی قبلا می شد به حک برجسته MADE IN TAIWAN روی بعضی قطعات ، اطمینان کرد اما صراحتا عرض میکنیم متاسفانه در حال حاضر به این حک برجسته MADE IN TAIWAN هم نمیتوان اعتماد کرد .

 

خوب این شرایط برای فروش یک دستگاه تصفیه آب سافت واتر با قطعات چین به جای یک دستگاه سافت واتر با قطعات تایوان را برای فروشنده محیا میکند .

فکر میکنم توضیحاتی که داده شد کاملا کافی بود برای اینکه به شما ثابت شود که قیمت بالای یک سافت واتر نشان دهنده ی کیفیت بالای آن برای مصرف کننده نیست.

اما حتما برای شما این سوال بوجود میاد که با این موضوعاتی که مطرح شد چگونه میتوان یک دستگاه تصفیه آب سافت واتر مناسب تهیه کرد?
قطعا شرایط فروش برای مراکز فروش یکسان نیست . یعنی تمامی این اتفاقات ممکن است برای بسیاری از فروشندگان اتفاق بیافتد .
این که اگر میشد اعلام میکردیم این مجموعه ها به این دلایل پیشنهاد خوبی به شما نمیدهند اما ما از این کار معذوریم .

اما پیشنهاد چیست ؟

1- یا باید خودتان وارد این رشته شوید و از جزییات موضوع کاملا مطلع شوید که حداقل خبره شدن در رشته ی تصفیه آب حداقل یکسال زمان میبرد که البته محیط کار هم بسیار در این زمان خبره شدن دخیل می باشد.

2- قطعا روش اول ، روش درست و منطقی نیست . پیشنهاد ما هم همین است که حتما حتما از یک مرکز معتبر خرید کنید . مراکز فروش معتبر ، مراکزی هستند که طیف بسیار گسترده ای از مشتریان را دارند و علت موفقیتشان هم ایجاد اعتماد در ذهن مشتریان میباشد.

مشاوران تصفیه آب ایلیا گستر آماده پاسخگویی به شما خواهند بود :

02133121212

جهت مشاهده مدلها و قیمت های برندهای دیگر لینک زیر را کلیک نمایید :

[su_button url=”https://www.xinode.org/price-of-household-water-filtration/” icon=”icon: heartbeat”]دستگاه تصفیه آب[/su_button]

خانهمحصولاتتماس با ماواتساپ