تصفیه آب ایلیا گستر

تصفیه آب پاکاب ایلیا گستر معتبرترین ارائه دهنده دستگاه تصفیه آب زینود اعم از خانگی و صنعتی

تلفن تماس 021-33121212 021-33500991

دستگاه تصفیه آب آکوا

دستگاه تصفیه آب آکوا یکی از محصولات با کیفیت در میان انواع تصفیه آب خانگی بوده که علاوه بر کیفیت از قیمت مناسبی نیز برخوردار میباشد .

در زیر مشخصات دستگاه تصفیه آب آکوا بیان شده است :

تصفيه آب آكوا

تصفیه آب اکوا دارای 6 فیلتر بوده و طی مراحل آن با روش اسمز معکوس RO عمل تصفیه را انجام میدهد . این دستگاه بعنوان تصفیه آب خانگی شناخته شده است .

فیلترهای دستگاه آکوا

فیلتر اول : PP

فیلتر دوم :CTO

فیلتر سوم : GAC

فیلتر چهارم : ممبران

فیلتر پنجم : پست کربن

فیلتر ششم : مینرال

دستگاه تصفیه آب آکوا

دستگاه تصفیه آب آکوا

این دستگاه علاوه بر فیلترها و هوزینگ شفاف و سفید دارای پمپ 125 PSI و همچنین مخزن فایبرگلاس 12 لیتری بعلاوه ترانس ، شیربرقی و سوئیچهای لو و های پرشر ، شیر برداشت و دیگر اکسسوری و قطعات تصفیه آب .

قیمت تصفیه آب آکوا با روش اسمز معکوس (اصلی) : 1.260.000 تومان که با تخفیف ویژه 1.190.000 تومان به فروش می رسد.

جهت اطلاع از دیگر اقسام دستگاه تصفیه آب خانگی و قیمت آنها کلیک کنید .

درباره ی دستگاه های تصفیه آب آکوا حتما این موضوع مدنظر قرار بگیرد که این برند اصالتا برای ایتالیا است و حتی یک عدد هم از ایتالیا دستگاه تصفیه آب خانگی وارد کشور نمیشود . آکوا به زبان ایتالیایی یعنی آب به همین دلیل بسیاری از برندهای متفاوت آکوا در ایران مونتاژ میشود. در ادامه موضوع مهمی درباره دستگاه تصفیه آب آکوا!!نوشته شده است که حتما قبل از خرید مطالعه کنید تا با دیدی روشن و مسلط تر خرید خود را انجام دهید.

نکته بسیار مهم درباره ی دستگاه تصفیه آب آکوا (حتما مطالعه کنید):

روزانه برخی مشتریان تماس میگیرند و درباره دستگاه تصفیه آب آکوا با قیمت حدود 300 هزار تومان سوال میپرسند . این افراد کسانی هستند که با شماره منزل آنها تماس گرفته شده و پیشنهاد خرید این دستگاه به آنها ارائه شده است . ((حتما شما هم یکی از آن کسانی هستید که با شما برای خرید تصفیه آب تماس گرفته اند!))

مطالعه کنید...
تصفیه آب خانگی و سلامتی

این افراد دو دسته اند :

1- افرادی که بسیار هوشمندانه پس از تماس و پیگیری های فروشنده های تلفنی ، تصمیم به تحقیق قبل از خرید کرده اند .

2- افرادی که متاسفانه خرید دستگاه تصفیه آب را انجام داده و پس از آن به تحقیق پرداخته اند .

شاید برای شما جالب باشد که بدانید روزانه چندین نفر از این مشتریان که به دام کلاهبرداران افتاده اند با ما تماس میگیرند و از عدم پاسخگویی فروشنده پس از خرید را بیان میکنند .

اجازه دهید کمی درباره این نوع تصفیه آب صحبت کنیم :

شگرد كلاهبرداران در فروش دستگاه تصفيه آب آكوا تایوان

شگرد این کلاه برداران ، که عموما به صورت زیر زمینی و غیر رسمی مشغول به فعالیت هستند به این صورت است که با استخدام عده ای منشی به صورت پورسانتی (یعنی به ازای فروش دستگاه به شما وجهی را بعنوان حقوق دریافت میکنند – علت اصرار و پیگیری بیش از حد آنها نیز همین است!)  و در اختیار قراردادن خطوط تلفن به آن ها جهت تماس به صورت رندم به منازل ، اقدام به فریب و فروش دستگاه تصفیه آب به تقلب می نمایند .

شاید برای شما این سوال بوجود بیاید که فروش به صورت تلفنی و بازاریابی یکی از شیوه های فروش بوده و نمیتوان به آن عنوان تقلبی داد !؟

پاسخ این است : بله فروش تلفنی و بازاریابی تلفنی بسیار هم پسندیده است اما به شرط آن که از دروغ و کذب استفاده نشود .

سوال : آن دروغ ها چیست ؟

1- عنوان اینکه از طرف سازمان آب یا بهداشت و یا غیره تماس گرفته ایم و شما از تخفیف ویژه برخوردار هستید!!! (که بارها از طرف سازمان آب و بهداشت این موضوع از طریق رسانه تکذیب شده است)

مطالعه کنید...
تصفیه آب

2- برای فروش بیشتر، دستگاهی که در بازار یک میلیون و دویست هزار تومان قیمت دارد ، توسط ما 500 هزار تومان بفروش میرسد!!! (در حالیکه قیمت دستگاهی که از آن صحبت میکنند کمتر از 260 هزار تومان در بازار است !!!)

3- دستگاه رو نصب میکینیم اگر نخواستید تماس میگیرید مرجوع میکنیم !!! (ای کاش میشد تماس مشتریانمون رو به صورت فایل صوتی بذاریم! که چقدر تماس میگیرن و میگن بعد از خرید کسی جواب تلفن ما رو نمیده !!! بله .. تلفن های این مراکز مدام در حال تغییره و از سیستم هایی استفاده میشه که اگه شما تماس بگیرین و قصد مرجوع را داشته باشید دیگه تماستون پاسخ داده نمیشه . )

4- این دستگاه تصفیه آب آکوا تایوان هست و تولیدش هم در تایوان انجام میشه . شما سرچ کنید متوجه میشین قیمت دستگاه تصفیه آب آکوا تایوان خیلی بیشتر از مبلغیه که ما به شما میدیم!!!

و …

حال بیان کنیم که دستگاهی که 400 هزار تومان میفروشند واقعا در بازار چه قیمتی دارد؟!

دقت داشته باشین دستگاه تصفیه آب شش مرحله ای دو نوع داره و نوع تقلبی اون قیمتش کمتر از نصف قیمتیه که به شما فروخته میشه .
مثلا این دستگاه تصفیه آب خانگی نصف قیمت که گفته میشه حدود 400 تا 500 هزار تومن ، قیمتش هست حدود 260 هزار تومن! . اصلا اگر کسی علاقه داشته باشه در اینجا تولید این تصفیه آب را آموزش میدم .
برای این نوع تصفیه آب شما کافیه فقط یک دستگاه تصفیه آب سه مرحله ای خانگی خرید کنید با قیمت مصرف کننده میشود حدود 180 هزار تومن و بعد دو نوع متفاوت فیلتر پست کربن با مارکهای مختلف و رنگهای متفاوت خرید کنید ؛ با قیمت مصرف کننده ای میشه حدود 40 هزار تومن و یک فیلتر مینرال نیز خریداری کنید ؛ اون با قیمت مصرف کننده میشه حدود ۱۵ هزار تومن . حالا چیزی حدود 25 هزار تومن اتصالات و کلیپس جهت اتصال فیلترها باهمدیگر و بدنه دستگاه سه مرحله ای خرید کنید . حالا از خروجی آب دستگاه سه مرحله ای یک شلنگ به ورودی فیلتر اولی پست کربن و از خروجی آن بسمت ورودی فیلتر پست کربن دومی و از خروجی آن به ورودی فیلتر ششم (مینرال ) و از خروجی آن به شیر برداشت متصل کنید .
حالا شما یک تولید کننده ی دستگاه تصفیه آب شش مرحله ای خانگی بدون مخزن هستید . با این قیمتهای گفته شده و همه قیمت مصرف کننده ی تکی است ؛ قیمت نهایی خرید دستگاه تصفیه آب خانگی شش مرحله ای برای شما میشه 260 هزار تومان !!! و حالا خیلی از مشتریان خانگی متاسفانه گول برخی کلاه برداران رو میخورن و چیزی حدود 500 هزار تومن هزینه میکنند و البته بعد از مدت کوتاهی متوجه این کلاه بزرگی که سرشون رفته میشن . تعداد بسیار زیادی؛ از مشتریان ما تماس میگیرن و میگن دستگاه تصفیه آب خانگی به اسم دستگاه تصفیه آب آکوا تایوان خریدیم احساس میکنیم خوب کار نمیکنه؛ و با یکی دو تا سوال کاملا مشخص میشه که به دام این کلاهبرداران افتادن .

مطالعه کنید...
دستگاه تصفیه آب RO-UK-555

امیدوارم تونسته باشیم این موضوع رو براتون روشن کنیم و سهم خودمون رو در همیاری هموطنان ادا کرده باشیم .

اگر از این مطلب رضایت داشتید ؛ لطفا لینک این صفحه را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید تا جلوی کلاهبرداری های بیشتر گرفته شود .

 http://www.xinode.org/aqua-water-purifier/

مقالات مرتبط :

بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی

دستگاه تصفیه آب کوچک Mini-RO

دستگاه تصفیه آب زیبا مدل SKRO

دستگاه تصفیه آب سافت واتر

دستگاه تصفیه آب خانگی رویال

تصفیه آب معصومی

021-33121212 021-33500991

نیاز به راهنمایی دارید ؟

ثبت سفارش