دستگاه تصفیه آب ایرانی و نگاه مشتریان به آن

دستگاه تصفیه آب ایرانی و نگاه مشتریان به آن

دستگاه تصفیه آب ایرانی و نگاه مشتریان به آن


نگاه مشتریان به تصفیه آب ایرانی

حمایت از تولید موضوعی است که مدتهاست به آن پرداخته میشود حتی شده در حرف ؛ اما در این سالهای اخیر بیشتر به آن پرداخته میشود . از طریق رسانه ها و مطبوعات نیز تا امکانش وجود داشته باشد همه ترقیب به خرید محصولات داخلی جهت حمایت از تولیدکنندگان داخلی میشوند .

در صنف تصفیه آب نیز علاقه به این موضوع در نگاه برخی از مشتریان وجود دارد . کسانی که به رفع مشکل بیکاری ، مشکل اقتصادی و … فکر میکنند و تمایل دارند هر چند ناچیز هم که شده ، داخل این کمپین خرید محصول داخلی باشند . برای این افراد اهمیت بسیار زیادی دارد که دستگاه تصفیه آب ایرانی خرید کنند .

عده از مشتریان نیز برای خرید ارزان تصفیه آب به دنبال نوع ایرانی آن هستند . چون تصور میکنند اگر قیمت دستگاه ایرانی با دستگاه خارجی مانند آلمانی ، آمریکایی ، تایوانی و غیره یکسان باشد ، همه رو به خرید نوع خارجی آن میاورند ؛ پس نوع ایرانی باید ارزانتر باشد .

البته حتما در جریان هستید که برخی از محصولات (غیر از تصفیه آب ) ، ساخت ایران بودن باعث افزایش اعتبار و فروش آنها خواهد بود و حتی برخی سودجویان محصولاتی را از چین وارد میکنند و به اسم ایرانی بفروش میرسانند .

اما یک سوال اساسی ممکن است ذهن این مشتریان را درگیر کند و آنهم این است که آیا دستگاه تصفیه آب ایرانی وجود دارد یا خیر؟

پاسخ این است :

دستگاه تصفیه آب ایرانی در حال حاضر وجود ندارد

اگر به طور مختصر بخواهیم بگوییم دستگاه هایی که در کشور ما به اسم ساخت ایران بفروش میرسد تنها ممکن است بخشی از آنها به واقع ساخت ایران باشد اما الباقی قطعات از کشورهای چین و تایوان و امارات وارد شده و در حقیقت در ایران مونتاژ میشوند .

البته مونتاژ دستگاه تصفیه آب در ایران میتواند با بهبود وضعیت شرایط اقتصادی ، زمینه ی تولید تمامی قطعات تصفیه آب را فراهم کند ، همانطور که در بخش عمده ای از قطعات و فیلترهای تصفیه آب ، تولیدات با کیفیت و قابل رقابت با نمونه های خارجی آنها ، پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته ایم .

مطالب مرتبط

تصفیه آب خانگی برای آکواریوم

دستگاه تصفیه آب خانگی اقساط

قیمت تصفیه آب خانگی

دستگاه تصفیه آب خانگی نایس واتر Nice Water

تبلیغات تلویزیونی تصفیه آب معصومی

تشخیص دستگاه تصفیه آب اصل از تقلبی

دستگاه تصفیه آب ایتالیایی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

خانهمحصولاتتماس با ماواتساپ