انواع دستگاه تصفیه آب خانگی, مطالب پیشنهادی, همه چیز درباره دستگاه تصفیه آب

تصفیه آب معصومی

دستگاه تصفیه آب معصومی

تصفیه آب معصومی یکی از شرکت های قدرتمند در حوزه صنعت تصفیه آب در کشور ایران بوده که میتوان گفت اغلب تولید داخل کشور دستگاه تصفیه آب توسط این شرکت انجام میپذیرد .

این شرکت از ابتدا با تولید برخی قطعات و مونتاژ دستگاه تصفیه آب وارد این عرصه شده که امروزه اغلب قطعات تصفیه آب خانگی توسط این شرکت تولید میشود . مکان کارخانجات و کارگاه های این شرکت در قم و شهرک شکوهیه میباشد .

در میان انواع دستگاه تصفیه آب مونتاژی داخل کشور، کیفیت معصومی مناسب بوده که تبلیغ تلویزیونی آن را مشاهده نموده اید.

دستگاه تصفیه آب معصومی

تصفیه آب معصومی

مزیت اصلی دستگاه معصومی ، حفظ قیمت تولید و مونتاژ و فروش مناسب و در عین حال حفظ کیفیت است . در میان رقبای محصولات معصومی که محصولات چینی و یا تایوانی هستند ، میتوان گفت کیفیت این تصفیه آب ها ، بالاتر از دستگاههای چینی و کمی کمتر از محصولات تایوانی رتبه بندی میگردد .

مشتریان عزیز به دو موضوع مهم درباره تصفیه آب معصومی دقت نمایند:

الف : بعضا توسط برخی همکاران ، انواع دستگاه تصفیه آب معصومی بعنوان تصفیه آب تایوانی بفروش میرسد که دقت مشتریان عزیز را میطلبد . این دستگاه ها از قطعات اصلی تایوانی ، ممبران آمریکایی و برخی قطعات چینی و ایرانی مونتاژ و تولید میگردد و حتی از لحاظ کیفیت با برخی انواع دستگاه تایوانی میتواند رقابت کند اما به طور کامل تایوانی نیستند . البته اخیرا عمده موارد تولید ایران و بعضا واردات از چین است.

ب : برخی از همکاران نیز برای فروش محصولات خود شمشیر را برای شرکت معصومی از رو بسته اند و ناجوانمردانه محصولات آن را میکوبند . اما در عین انتقاد هایی که وارد است به این شدت بی کیفیت نیست. فروش تعداد بالای محصولات این مجموعه به علت قیمت مناسب آن است. 

دستگاه معصومی با برندهای متفاوتی به بازار عرضه میشوند که بعضا به جز نحوه مونتاژ ، تفاوت خاصی با یکدیگر ندارند . اما به طور کل برای مشتریانی که قصد خرید این دستگاه را دارند ، یک تقسیم بندی نحوه عملکرد و مراحل وجود دارد که به شرح ذیل میباشد :

دستگاه تصفیه آب معصومی:

۱- تصفیه آب معصومی شش مرحله ای فول

۲تصفیه آب معصومی پنج مرحله ای فول

۳- تصفیه آب  شش مرحله ای بدون پایه و گیج

۴- تصفیه آب  پنج مرحله ای بدون پایه و گیج

۵- تصفیه آب شش مرحله ای ساده

۶- تصفیه آب پنج مرحله ای ساده

برای اطلاعات بیشتر از هر کدام از محصولات که در بالا ذکر شد ، روی آن کلیک کرده و از مشخصات آن مطلع شوید .

قیمت دستگاه تصفیه آب معصومی :

برای استعلام قیمت لطفا تماس بگیرید.

نکته ی بسیار مهم درباره قیمت دستگاه آب تصفیه کن معصومی : 

توجه داشته باشید دستگاه های آب تصفیه کن حتی با کامل ترین حالتش میتوان با قیمت های کمتر هم فروخته شود . شاید شما هم با این قیمت ها روبرو شده باشید . حتما برای شما سوال است که چگونه این اتفاق می افتد؟

توجه داشته باشید با تغییر برخی قطعات و برخی فیلترها میتوان قیمت را بسیار کاهش داد و متاسفانه به علت تخصصی بودن آن ، تشخیص این موضوع برای مشتریان بسیار دشوار خواهد بود .

تنها پیشنهاد ما بابت این موضوع ، خرید این دستگاه از مراکز معتبر است . ما تاکنون مشتریان زیادی داشته ایم که فروشندگانی با قیمت های خیلی پایین سراغ داشته اند اما به دلیل عدم اطمینان و تحقیقات گسترده متوجه علت ارزانی بیش از حد شده اند و تصمیم به ثبت سفارش دستگاه از این مجموعه کرده اند.

جهت مشاوره و فروش تصفیه آب با شماره ذیل تماس حاصل نمایید :

۰۲۱-۲۸۴۲۳۶۸۸

اگر تمایل به خرید دستگاه تصفیه آب با قیمت مناسب و در عین حال دارای کیفیت معقول هستید ،با ما تماس بگیرید.

برای مشاهده دیگر انواع دستگاه تصفیه آب خانگی کلیک کنید.

مقالات مرتبط:

دستگاه تصفیه آب سافت واتر

دستگاه تصفیه آب خانگی اقساط

تصفیه آب آمریکایی

تصفیه آب آلمانی اکوسافت ECOSOFT

دستگاه تصفیه آب خانگی رویال

دستگاه تصفیه آب آکوا

دستگاه تصفیه آب خانگی فلوکستک FLUXTEK

افزایش تعرفه گمرکی دستگاه تصفیه آب

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *