تصفیه آب ایلیا گستر

تصفیه آب پاکاب ایلیا گستر معتبرترین ارائه دهنده دستگاه تصفیه آب زینود اعم از خانگی و صنعتی

تلفن تماس 021-33121212 021-33500991

تصفیه آب معصومی

تصفیه آب معصومی یکی از شرکت های قدرتمند در حوزه صنعت تصفیه آب در کشور ایران بوده که میتوان گفت اغلب تولید داخل کشور دستگاه تصفیه آب توسط این شرکت انجام میپذیرد .

شرکت تصفیه آب معصومی از ابتدا با تولید برخی قطعات و مونتاژ دستگاه تصفیه آب وارد این عرصه شده که امروزه اغلب قطعات تصفیه آب خانگی توسط این شرکت تولید میشود . مکان کارخانجات و کارگاه های این شرکت در قم و شهرک شکوهیه میباشد .

در میان انواع دستگاه تصفیه آب مونتاژی داخل کشور، بهترین کیفیت مربوط به محصولات تصفیه آب معصومی بوده که تبلیغ تلویزیونی آن را مشاهده نموده اید.

محصولات تصفیه آب معصومی نه تنها در داخل ایران ، بلکه در برخی از کشورهای همسایه نیز دارای محبوبیت میباشد .

دستگاه تصفیه آب معصومی

تصفیه آب معصومی

مزیت اصلی دستگاه تصفیه آب معصومی ، حفظ قیمت تولید و مونتاژ و فروش مناسب و در عین حال حفظ کیفیت است . در میان رقبای محصولات معصومی که محصولات چینی و یا تایوانی هستند ، میتوان گفت کیفیت این تصفیه آب ها ، بالاتر از دستگاههای چینی و کمی کمتر از محصولات تایوانی رتبه بندی میگردد .

مشتریان عزیز به دو موضوع مهم درباره تصفیه آب معصومی دقت نمایند:

الف : بعضا توسط برخی همکاران ، انواع دستگاه تصفیه آب معصومی بعنوان تصفیه آب تایوانی بفروش میرسد که دقت مشتریان عزیز را میطلبد . دستگاه های معصومی از قطعات اصلی تایوانی ، ممبران آمریکایی و برخی قطعات چینی و ایرانی مونتاژ و تولید میگردد و حتی از لحاظ کیفیت با برخی انواع دستگاه تایوانی میتواند رقابت کند اما به طور کامل تایوانی نیستند .

ب : برخی از همکاران نیز برای فروش محصولات خود شمشیر را برای تصفیه آب معصومی از رو بسته اند و ناجوانمردانه محصولات آن را میکوبند . مشتریان عزیز در نظر داشته باشید که به طور قطع و یقین بزرگترین شرکت تصفیه آب در ایران شرکت معصومی بوده و همچنین پرفروش ترین محصولات نیز مربوط به این شرکت میباشد . فروش چند ده هزارتایی در ماه ، نشانه رضایت عمده فروشان ، ارائه دهندگان خدمات و گارانتی ، فروشندگان و در نهایت مشتریان میباشد.

یک نکته درگوشی : بسیاری از همین فروشندگانی که دستگاه های معصومی را ضعیف و یا بی کیفیت معرفی میکنند ، همین دستگاه ها را با یک لیبل و برند دیگر بفروش میرسانند .

دستگاه آب تصفیه کن معصومی با برندهای متفاوتی به بازار عرضه میشوند که بعضا به جز نحوه مونتاژ ، تفاوت خاصی با یکدیگر ندارند . اما به طور کل برای مشتریانی که قصد خرید این دستگاه را دارند ، یک تقسیم بندی نحوه عملکرد و مراحل وجود دارد که به شرح ذیل میباشد :

مطالعه کنید...
دستگاه تصفیه آب خانگی فلوکستک FLUXTEK

دستگاه تصفیه آب معصومی:

۱- تصفیه آب معصومی شش مرحله ای فول

۲تصفیه آب معصومی پنج مرحله ای فول

۳- تصفیه آب معصومی شش مرحله ای بدون پایه و گیج

۴- تصفیه آب معصومی پنج مرحله ای بدون پایه و گیج

۵- تصفیه آب معصومی شش مرحله ای ساده

۶- تصفیه آب معصومی پنج مرحله ای ساده

برای اطلاعات بیشتر از هر کدام از محصولات معصومی که در بالا ذکر شد ، روی آن کلیک کرده و از مشخصات آن مطلع شوید .

قیمت دستگاه تصفیه آب معصومی :

بهترین مدل دستگاه تصفیه آب معصومی (نوع اصلی) ۱٫۲۶۰٫۰۰۰ تومان است که در اینجا با تخفیف ویژه و با مبلغ ۱٫۱۹۰٫۰۰۰ تومان به فروش میرسد .

نکته ی بسیار مهم درباره قیمت دستگاه آب تصفیه کن معصومی : 

توجه داشته باشید دستگاه های آب تصفیه کن معصومی حتی با کامل ترین حالتش میتوان با حدود قیمت ۸۰۰ هزار تومان هم فروخته شود . شاید شما هم با این قیمت ها روبرو شده باشید . حتما برای شما سوال است که چگونه این اتفاق می افتد؟

توجه داشته باشید با تغییر برخی قطعات و برخی فیلترها میتوان قیمت را بسیار کاهش داد و متاسفانه به علت تخصصی بودن آن ، تشخیص این موضوع برای مشتریان بسیار دشوار خواهد بود .

تنها پیشنهاد ما بابت این موضوع ، خرید این دستگاه از مراکز معتبر است . ما تاکنون مشتریان زیادی داشته ایم که فروشندگانی با قیمت های خیلی پایین سراغ داشته اند اما به دلیل عدم اطمینان و تحقیقات گسترده متوجه علت ارزانی بیش از حد شده اند و تصمیم به ثبت سفارش دستگاه از این مجموعه کرده اند.

مطالعه کنید...
بورس دستگاه تصفیه آب خانگی

ثبت سفارش و خرید آنلاین تصفیه آب معصومی :

جهت مشاوره و فروش تصفیه آب معصومی با شماره ذیل تماس حاصل نمایید :

۰۲۱-۲۸۴۲۳۶۸۸

اگر تمایل به خرید دستگاه تصفیه آب با قیمت مناسب و در عین حال دارای کیفیت معقول هستید ، پیشنهاد کارشناسی ما خرید دستگاه آب شیرین کن معصومی است .

برای مشاهده دیگر انواع دستگاه تصفیه آب خانگی کلیک کنید.

مقالات مرتبط:

دستگاه تصفیه آب سافت واتر

دستگاه تصفیه آب خانگی اقساط

تصفیه آب آمریکایی

تصفیه آب آلمانی اکوسافت ECOSOFT

دستگاه تصفیه آب خانگی رویال

دستگاه تصفیه آب آکوا

دستگاه تصفیه آب خانگی فلوکستک FLUXTEK

افزایش تعرفه گمرکی دستگاه تصفیه آب

021-33121212 021-33500991

نیاز به راهنمایی دارید ؟

ثبت سفارش