تصفیه آب ایلیا گستر

تصفیه آب پاکاب ایلیا گستر معتبرترین ارائه دهنده دستگاه تصفیه آب زینود اعم از خانگی و صنعتی

تلفن تماس 021-33121212 021-33500991

دستگاه تصفیه آب

بررسی اجمالی بر فروش تصفیه آب خانگی

دستگاه تصفیه آب خانگی انواع متعددی داره و بهترین نوع این دستگاه ها ، دستگاه هایی است که با روش اسمز معکوس عمل کنه . دستگاه های تصفیه آب خانگی با این روش حتما پمپ داره ، مخزن داره ، شیرهای برقی داره و … اینو میگم که یه وقت تصفیه آب خانگی اون هم شش مرحله ای جای اسمز معکوس بهتون نفروشن .
دقت داشته باشین دستگاه تصفیه آب شش مرحله ای دو نوع داره و نوع تقلبی اون قیمتش کمتر از نصف قیمتیه که به شما فروخته میشه .
مثلا این دستگاه تصفیه آب خانگی نصف قیمت که گفته میشه ۳۲۰ هزار تومن ، قیمتش هست حدود ۱۴۰ هزار تومن! . اصلا اگر کسی علاقه داشته باشه در اینجا تولید این تصفیه آب را آموزش میدم .
برای این نوع تصفیه آب شما کافیه فقط یک دستگاه تصفیه آب سه مرحله ای خانگی خرید کنید با قیمت مصرف کننده میشود حدود ۸۰ هزار تومن . و بعد دو نوع متفاوت فیلتر پست کربن با مارکهای مختلف و رنگهای متفاوت خرید کنید . با قیمت مصرف کننده ای میشه حدود ۳۰ هزار تومن و یک فیلتر مینرال نیز خریداری کنید . اون با قیمت مصرف کننده میشه حدود ۱۵ هزار تومن . حالا چیزی حدود ۵ هزار تومن اتصالات و کلیپس جهت اتصال فیلترها با همدیگر و بدنه دستگاه سه مرحله ای خرید کنید . حالا از خروجی آب دستگاه سه مرحله ای یک شلنگ به ورودی فیلتر اولی پست کربن و از خروجی آن بسمت ورودی فیلتر پست کربن دومی و از خروجی آن به ورودی فیلتر ششم (مینرال ) و از خروجی آن به شیر برداشت متصل کنید .
حالا شما یک تولید کننده ی دستگاه تصفیه آب شش مرحله ای خانگی بدون مخزن هستید . با این قیمتهای گفته شده و همه قیمت مصرف کننده ی تکی است ؛ قیمت نهایی خرید دستگاه تصفیه آب خانگی شش مرحله ای برای شما میشه ۱۳۰ هزار تومان !!! و حالا خیلی از مشتریان خانگی متاسفانه گول برخی کلاه برداران رو میخورن و چیزی حدود ۳۰۰ هزار تومن هزینه میکنند و البته بعد از مدت کوتاهی متوجه این کلاه بزرگی که سرشون رفته میشن . تعداد بسیار زیادی؛ از مشتریان ما تماس میگیرن و میگن دستگاه آب تصفیه کن خانگی خریدیم احساس میکنیم خوب کار نمیکنه؛ و با یکی دو تا سوال کاملا مشخص میشه که به دام این کلاهبرداران افتادن . این مطلبو گفتم که نگین نگفتین !!!
توجه داشته باشیم دستگاه تصفیه آب با کیفیت و با روش اسمز معکوس (تکنولوژی روز دنیا در تصفیه آب خانگی) توان حذف ۹۹ درصدی املاح مضر آب مانند نیترات ، آرسنیک و … و همچنین مواد شیمیایی منشقات کلر و شوینده ها و انواع میکروب ها و باکتری ها را از آب دارد .
(( با تامین سلامت آب خانه ، سلامت خانواده خود را تضمین کنیم )) 

بیشترین سوالات درباره انتخاب و خرید دستگاه تصفیه آب خانگی :

علت این همه تنوع مدل و برند چیست ؟ و ما چه دستگاه تصفیه آبی را انتخاب کنیم؟

در اینجا میخواهیم نکات بسیار مهمی درباره ی دستگاه آب تصفیه کن خانگی بیان کنیم که قطعا به انتخاب شما کمک شایانی خواهد کرد :

نکته اول(روش های اصلی تصفیه آب خانگی ) : تمامی مدل های دستگاه آب تصفیه کن از دو روش اصلی پیروی میکنند که در بالا تا حدودی توضیح داده شد. روش فیلتراسیون یا اولترا فیلتراسیون UF و روش اسمز معکوس RO که تقریبا توضیحاتی درباره این مدلها داده شد . اما به طور خلاصه دقت تصفیه هر روش را بیان میکنیم :

دقت تصفیه روش فیلتراسیون : عمدتا بین ۰٫۱ میکرون تا ۵ میکرون

دقت تصفیه روش اسمز معکوس : ۰٫۰۰۰۱ میکرون (یک ده هزارم میکرون)

عبارت رایج بین متخصصان و همکاران رشته ی تصفیه آب ، به این صورت است که سیستم های فیلتراسیون را پیش تصفیه و سیستم های اسمز معکوس را تصفیه آب می نامند.

نکته ی دوم (علت تنوع برند چیست ؟) : بسیاری از مشتریان از ما می پرسند که اگر فقط دو روش تصفیه ی آب وجود دارد چرا این همه تنوع برند و مدل ایجاد شده است ؟ پاسخ ما بسیار ساده است : تجارت Business .

حتما برای شما هم سوال بوجود آمده است که چرا در حوزه تلفن همراه ، هیچ شرکتی فقط یک مدل تولید نکرده که تمامی احتیاجات یک کاربر را برطرف کند ؟! و این همه تنوع مدل حتی از یک شرکت چه علتی میتواند داشته باشد . بدیهی است ؛ از اصول تجارت و تولید ، تنوع برند با امکانات متعدد برای مشتریان میتواند توسعه بسیار خوبی در تجارت دهد و تمامی طیف مخاطبان را پوشش دهد.

در سیستم های تصفیه آب هم همین موضوع جاری است و برندها با کیفیت های متفاوت و گاهی اشکال متفاوت سعی در پوشش دادن تمامی طیف مشتریان را دارند . در نظر داشته باشید که این تنوع برند در تمام جهان وجود داشته و مختصص ایران نیست.

نکته سوم (چه مدلی را انتخاب کنیم ؟) : تنوع برندها برای مشتریان از طرفی گستردگی طیف انتخاب را به دنبال دارد و از طرفی گاهی سردرگمی مشتری برای انتخاب را به دنبال خواهد داشت . ما پیشنهاد میکنیم اگر در انتخاب دستگاه تصفیه ی آب مورد نظر خود نیاز به راهنمایی دارید با تلفن ۳۳۱۲۱۲۱۲-۰۲۱ تماس بگیرید ، کارشناسان ما میتوانند با توجه به شرایط و نیاز شما بهترین مدل را پیشنهاد دهند.

نکته چهارم (تشخیص تصفیه آب اصل) : یکی از سوالات بسیار مهم برخی مشتریان ، این است که چگونه دستگاه تصفیه آب اصل را تشخیص دهیم ؟

بخشی از پاسخ این سوال کاملا تخصصی است و بخشی ساده . بخش تخصصی معمولا برای مشتریان کمی سخت است اما بابت این موضوع ، پیشنهاد ما این است که حتما از یک مرکز معتبر خرید کنید چون نیاز به اعتماد دارید! مراکز فروش معتبر و نمایندگی های رسمی ، معمولا بیشتر به اعتبار کسب و کار خود اهمیت میدهند و مشتریان میتوانند با اطمینان بیشتری خرید کنند.

بخش ساده ی پاسخ این سوال هم بسیار پر اهمیت است و تشخیص آن برای مشتریان ساده است اما بسیار پر اهمیت . که این موضوع عوامل متعددی دارد که پیشنهاد میدهیم مقاله ی تشخیص تصفیه آب اصل از تقلبی را مطالعه فرمایید.

نکته ی بسیار مهم درباره “از کی بخریم!” (حتما این بخش را مطالعه فرمایید)

قبل از خرید حتما این سه مورد را که کاملا خلاصه وار مطرح شده، مطالعه کنید که بسیار کاربردی خواهد بود تا از بسیاری سوء استفاده ها پیشگیری شود:

۱- اول از همه اینکه فروشنده باید هویت داشته باشد در غیر اینصورت بلا شک چه هنگام خرید چه هنگام دریافت گارانتی و خدمات، به مشکل برمیخورید. از بدیهی ترین موارد یک مرکز فروش دستگاه تصفیه آب این است که یک آدرس واقعی داشته باشد. (طبق گزارشی که خود مشتریان به ما میدهند بسیاری از فروشندگان بدون آدرس هستند و فقط با یک سایت اینترنتی فعالیت میکنند و دریک مورد که از بردن اسم آن معذوریم؛ گفتند که آدرس هم داده بودن و وقتی حضوری رفتم ، گفتند ما فقط اینترنتی یا تلفنی، فروش داریم!!! پس دقت کنید آدرس هم ممکن است به شما بدهند که شما مطمئن شوید آدرس دارند، اما وقتی به صورت جدی بخواهید به آدرس آنها بروید، متوجه خواهید شد هیچ آدرسی ندارند) پس آدرس فروشنده را چک کنید که واقعا حضور داشته باشند و به صورت حضوری هم بتوانید خرید کنید.

۲- اگر از یک فروشگاه اینترنتی خرید میکنید حتما باید در سامانه ساماندهی وزارت ارشاد ثبت شده باشد و همچنین دارای اینماد از وزارت صنعت و معدن باشد. شرکت ایلیا گستر هر دو سرتیفیکیت را به بهترین نحو دارا بوده و همیشه پاسخگوی مشتریان میباشد.

۳- ترجیحا از شرکت ثبت شده و دارای شناسه ملی و کد اقتصادی قابل پیگیری، خرید کنید؛ چرا که پاسخگویی شرکت ها به مشتریانشان سیستمی و منظم تر خواهد بود.

شرکت پاک آبان ایلیا گستر به صورت رسمی ثبت شده و جزو شرکت های خلاق دانش بنیان معاونت ریاست جمهوری است که با چندین هزار مشتری ثابت و ماندگار فعالیت میکند.

دستگاه تصفیه آب خانگی

دستگاه تصفیه آب خانگی با برند های متنوعی در بازار وجود داره و با مارک های مختلفی بفروش میرسه . دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی ، چینی و ایرانی از متداول ترین انواع دستگاه آب تصفیه کن خانگی هستن که در ایران وجود دارن .
دستگاه آب تصفیه کن خانگی و مدل های آن که توسط ایلیا گستر بفروش میرسه ؛ در ذیل آمده و قیمت آنها نیز مشخص شده . البته همونطور که ملاحظه می کنید قیمتها با تخفیف ویژه گذاشته شده . قیمت دستگاه های تصفیه آب خانگی زیر همگی با محاسبه ی هزینه ایاب و ذهاب و هزینه نصب و یکسال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروشه . البته این موضوع را در نظر داشته باشید قیمتهای ذکر شده بدون تخفیف، قیمت اصلی دستگاه هست و این تخفیف فقط در محیط این سایت دارای اعتباره . پس اگر دستگاه آب شیرین کن خانگی را مثلا از یک مغازه ای خریدید اگه از قیمت واقعی مشخص شده بالاتره میتونید به فروشنده اعتراض کنید ولی اصلا با قیمت با تخفیف ویژه ی ما مقایسه نکنید .
در اینجا تقریبا تمامی انواع دستگاه آب تصفیه کن مطرح موجود در بازار وجود داره . پس اگه هر کدام از انواع دستگاه آب شیرین کن خانگی مشخص شده رو انتخاب کردید میتونید خرید کنید . ما نیز به انتخاب شما احترام میذاریم . اما اگر محصولی را انتخاب نکردید میتونید طی یک تماس از ما مشاوره بگیرید . البته کلیه ی مدل های دستگاه آب شیرین کن خانگی زیر ، از دستگاه های مطرح و پر فروش بوده و از کیفیت اونها کاملا مطمئنیم . اما در هر حال تنوع وجود داره و تصمیم نهایی رو شما میگیرین.

نحوه ی خرید دستگاه تصفیه آب خانگی

دستگاه تصفیه آب با ارسال و نصب رایگان

برای خرید دستگاه تصفیه اب خانگی ، اگر نیاز به مشاوره و راهنمایی دارید با ما تماس بگیرید؛ همکاران ما آمادگی هر نوع پاسخگویی در این زمینه را دارند و همچنین اگر برند و مدل محصولتان را میشناسید و نیاز به راهنمایی و یا مشاوره ندارید؛از دو طریق زیر متیوانید ثبت سفارش انجام دهید:
۱- ثبت سفارش اینترنتی :
با کلیک کردن بر روی لینک ثبت سفارش مشخصات مورد نیاز در فرم را تکمیل کرده تا پس از مدت کوتاهی ، طی تماس تلفنی از دفتر خدمات ، هنماهنگی های لازم  جهت ارسال و نصب دستگاه انجام گیرد .
۲- ثبت سفارش تلفنی :
پس از ارتباط تلفنی با دفتر فروش و ارائه ی مشخصاتی از قبیل شماره تلفن همراه و ثابت ، آدرس و نام دستگاه آب شیرین کن مورد نظر به اپراتور ، ثبت سفارش نموده و پس از مدت کوتاهی از دفتر خدمات ، هماهنگی های مربوط به زمان ارسال و نصب دستگاه ، انجام میگیرد. (اگر برای انتخاب بهترین دستگاه آب تصفیه کن ، مشاوره میخواهید با ما تماس بگیرید ۰۲۱۳۳۱۲۱۲۱۲ ) 
۳- ثبت سفارش حضوری:

برای ثبت سفارش حضوری لازم است به محل رسمی شرکت واقع در: تهران خیابان دماوند روبروی ایستگاه BRT برج اداری و تجاری دماوند طبقه ۵ واحد ۵۶ مراجعه نموده و با مشاهده دستگاه موردنظر، ثبت سفارش خودتان را انجام دهید.

پس از هماهنگی های لازم ، دستگاه آب تصفیه کن مورد نظر توسط خدمات فنی مجرب و کارآزموده به محل ارسال و نصب میگردد؛ پس از آن، میزان سختی آب قبل از تصفیه با بعد از تصفیه ، توسط دستگاه تی دی اس متر (TDS meter ) مقایسه شده و صحت عملکرد دستگاه تصفیه آب خانگی به نظر خریدار میرسد . سپس فاکتور دستگاه به همراه کارت گارانتی با کد اشتراک تقدیم شده و وجه دستگاه دریافت میگردد.
توجه فرمایید با استفاده از سیستم CRM (مدیریت ارتباط با مشتریان ) و ثبت تمامی عملیات های خدماتی اعم از نصب ، تعویض فیلتر ، عیب یابی و تعمیرات ،  زمان تعویض فیلتر، توسط اپراتور خدمات از طریق تماس تلفنی و یا پیامک به اطلاع مشتری میرسد.

انواع دستگاه تصفیه آب خانگی

 

دستگاه تصفیه آب خانگی زینود XINODE 

دستگاه تصفیه آب برند زینود یکی از محصولاتی است که در آن از متریال و کیفیت بسیار مناسب استفاده شده است. این دستگاه تصفیه آب با بهترین روش تصفیه و با حداکثر کیفیت اسمز معکوس عمل تصفیه را انجام میدهد. هوزینگ ها و اتصالات این دستگاه از بهترین کیفیت موجود در بازار بوده و با توجه به کیفیت اسمبل، میتوان گفت کمترین میزان نشتی آب را در تمامی مدل های تصفیه آب داراست. با توجه به اینکه قرار است یکبار دستگاه تصفیه آب برای منزل یا اداره ی خود خرید کنید پیشنهاد ما برند xinode است. چرا که کیفیت آن باعث خواهد شد، پس از خرید این محصول را به همه آشنایان خود پیشنهاد دهید. این کیفیت بدست نیامده مگر با وسواس در تولید آن. بعنوان مثال فیلتر الیافی این محصول ۱۵۰ گرم بوده که در تمامی دستگاه ها از فیلترهای ۸۰ گرم یا در بهترین حالت ۱۱۰ گرمی استفاده شده است. فیلترهای کربن پودری و کربن بلاک دستگاه تصفیه آب زینود نیز که از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است متشکل از کربن ۱۰۰ درصد گیاهی است که در دیگر دستگاه های تصفیه آب از ۲۵ درصد یا حداکثر ۵۰ درصد کربن گیاهی استفاده شده است.

قیمت : از ۳٫۱۴۰٫۰۰۰ تومان الی ۵٫۰۲۰٫۰۰۰ تومان
(برای مشاهده ریز قیمت ها که بر اساس مدلهای متفاوت میباشد اینجا کلیک کنید: تصفیه آب زینود xinode)

دستگاه تصفیه آب زینود XINODE

دستگاه تصفیه آب زینود XINODE

دستگاه تصفیه آب خانگی فلوکستک

دستگاه تصفیه آب فلوکستک شش مرحله ای با روش اسمز معکوس بوده که محصول یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده تصفیه آب در کشور تایوان میباشد. اگر به دنبال دستگاه تصفیه آب تایوانی هستید ؛ به شما دستگاه فلوکستک را ، پیشنهاد میدهیم .

قیمت : (عدم موجودی) بعلت بسته شدن واردات- برند پیشنهادی زینود xinode

قیمت با تخفیف ویژه :(عدم موجودی) بعلت بسته شدن واردات- برند پیشنهادی زینود xinode

دستگاه تصفیه آب Fluxtek - خانگی فلوکستک

دستگاه تصفیه آب Fluxtek – خانگی فلوکستک

دستگاه تصفیه آب فلوکس تک fluxtek قلیایی (جدید)

تفاوت این نوع تصفیه آب فلوکستک با نوع ساده ی آن ، در وجود فیلتر کربن نانو سیلور (ضدعفونی و آنتی باکتریال ) و همچنین وجود فیلتر قلیایی به جای فیلتر مینرال میباشد .

قیمت : (عدم موجودی) بعلت بسته شدن واردات- برند پیشنهادی زینود xinode

قیمت با تخفیف ویژه :(عدم موجودی) بعلت بسته شدن واردات- برند پیشنهادی زینود xinode

تصفیه آب فلوکس تک قلیایی نانو سیلور

تصفیه آب فلوکس تک قلیایی نانو سیلور

دستگاه تصفیه آب خانگی نایس واتر nice water

دستگاه تصفیه آب نایس واتر ، یکی از انواع دستگاه تصفیه آب خانگی از نوع زیر سینکی بوده که با روش اسمز معکوس عمل تصفیه را انجام میدهد . دستگاه تصفیه آب نایس واتر NICE WATER شامل هفت مرحله بوده که طی آن علاوه بر حذف املاح مضر ، املاح مفید نیز به آب افزوده میشود . تمامی قطعات دستگاه نایس واتر بجز فیلترها شامل ۱ سال گارانتی تعویض از زمان نصب میباشند.

دستگاه نایس واتر دارای ۵ مدل  NI-1 ، NI2 ، NI3 ، NI4, NI7 که به جز مدل مدل NI-1 ، بقیه مدل ها از انواع کامپکت یا کیسی میباشند. در مدل های کیسی ، فیلتر قلیایی وجود داشته که باعث اکسیدان بالای آب میشود . ظرفیت دستگاه های کیسی نایس واتر ۴۰۰ لیتر درشبانه روز توان تصفیه آب دارند .

در نظر داشته باشید از مزایای دستگاه های کامپکتی و یا کیسی ، داخل محفظه بودن فیلترها ، قابلیت نظافت آسان و حجم کم آن ها میباشد.

تصاویر دستگاه های نایس واتر در ذیل مشاهده نمایید :

قیمت دستگاه تصفیه آب نایس واتر مشکی :  ۴٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان

دستگاه تصفیه آب نایس واتر جدید

دستگاه تصفیه آب نایس واتر جدید

دستگاه تصفیه آب NICE WATER NEW

دستگاه تصفیه آب NICE WATER NEW

قیمت : ۳٫۶۵۰٫۰۰۰ تومان

دستگاه تصفیه آب خانگی نایس واتر NI-1

دستگاه تصفیه آب خانگی نایس واتر NI-1

قیمت : عدم موجودی

دستگاه تصفیه آب نایس واتر NI-2

دستگاه تصفیه آب نایس واتر NI-2

دستگاه تصفیه آب نایس واتر NI-2

قیمت : عدم موجودی

دستگاه تصفیه آب نایس واتر NI-3

دستگاه تصفیه آب نایس واتر NI-3

دستگاه تصفیه آب نایس واتر NI-3

قیمت : عدم موجودی

دستگاه تصفیه آب نایس واتر NI-4

دستگاه تصفیه آب نایس واتر NI-4

دستگاه تصفیه آب نایس واتر NI-4

قیمت : ۲٫۲۹۰٫۰۰۰ تومان

قیمت با تخفیف ویژه : ۲٫۲۲۰٫۰۰۰ تومان

دستگاه تصفیه آب نایس واتر ni7

دستگاه تصفیه آب نایس واتر ni7

دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

دستگاه تصفیه آب سافت واتر یکی از معروفترین برندهای دستگاه آب تصفیه کن خانگی بوده که اصل این برند مربوط به یکی از شرکتهای تولید کننده تصفیه آب آمریکا است . در حال حاضر این برند توسط شرکتهای زیادی در داخل و خارج کشور تولید میگردد؛ از جمله چین و تایوان .

دستگاه سافت واتر در ایران نیز توسط شرکت های متعدد و برخی مونتاژ کنندگان زیر زمینی تولید و عرضه میگردد که متاسفانه تشخیص سطح کیفیت در آنها توسط مشتری های عمومی امر مشکلی است و صرف حک تایوان نمیتوان از اصلی بودن آن مطمئن شد.

اگر به دنبال خرید دستگاه تصفیه آب سافت واتر هستید به شما پیشنهاد میگردد تا دستگاه سافت واتر شرکت تصفیه آب معصومی را برای خرید انتخاب کنید ؛ چراکه علاوه بر استفاده از قطعات با کیفیت تایوانی ، برخی قطعات آن در ایران تولید شده و در مجموع کیفیت خوبی دارد.

از مشخصات اصلی دستگاه تصفیه آب سافت واتر معصومی وجود پمپ قوی تایوانی ، سوئیچهای های و لو پرشر تایوانی باکیفیت، ممبران فیلمتک آمریکایی را میتوان نام برد.

دستگاه سافت واتر مدل AS-6

قیمت : ۲٫۶۵۰٫۰۰۰ تومان

قیمت با تخفیف ویژه : ۲٫۳۵۰٫۰۰۰ تومان

soft water فروش دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

soft water فروش دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

دستگاه تصفیه آب خانگی شور آکوا

تصفیه آب خانگی شور آکوا محصول کشور تایوان بوده و کیفیت خوبی دارد . این تصفیه آب خانگی شش مرحله ای از نوع زیرسینک بوده و با روش اسمز معکوس عمل تصفیه را انجام میدهد . سه فیلتر اولیه داخل سه هوزینگ عمودی ، پیش تصفیه بوده و سه فیلتر ممبران ، پست کربن و مینرال بصورت افقی قرار دارند . مخزن تصفیه آب شور آکوا از نوع تانک پک ۱۹ لیتری میباشد و قابلیت ذخیره حدود ۱۶ لیتر به صورت عملی را دارد.

از مشخصات این دستگاه میتوان کارتن مکعب مستطیلی (اصطلاحا کارتن ایستاده) ، لیبل کاغذی بر روی بدنه دستگاه و گیج کوچک آن نام برد .

قیمت :  تومان

قیمت با تخفیف ویژه :  تومان (عدم موجودی)

aqua shor دستگاه تصفیه آب خانگی - آکوا شور

aqua sure دستگاه تصفیه آب خانگی – آکوا شور

دستگاه تصفیه آب خانگی کویر

شرکت کویر CAWARE یکی از شرکت های تولید کننده دستگاه تصفیه آب در تایوان میباشد . مدلی که تصویر آن در ذیل آمده است ، دستگاه تصفیه آب شش مرحله ای از نوع زیر سینکی با روش اسمز معکوس بوده که دارای کیفیت بالایی میباشد. پمپ قدرتمند و مخزن تانک پک اصلی از مشخصات ویژه این دستگاه میباشد.

قیمت :  تومان

قیمت با تخفیف ویژه :  تومان (عدم موجودی)

caware دستگاه تصفیه آب خانگی کویر

caware دستگاه تصفیه آب خانگی کویر

دستگاه تصفیه آب خانگی رویال

دستگاه تصفیه آب خاگی رویال ، شش مرحله ای  است و با روش اسمز معکوس عمل تصفیه را انجام میدهد و کیفیت بالایی دارد . تصفیه آب رویال نیز مانند تصفیه اب سافت واتر بوده و بعنوان یکی از برندهای دستگاه تصفیه آب معصومی بفروش میرسد . تقریبا تمامی مشخصات تصفیه آب رویال همانند دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر میباشد.

قیمت : ۲٫۶۵۰٫۰۰۰ تومان

قیمت با تخفیف ویژه : ۲٫۳۵۰٫۰۰۰ تومان

royal قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی رویال

royal قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی رویال

دستگاه تصفیه آب خانگی پیوریتک سی سی کا

دستگاه تصفیه آب خانگی پیوریتک سی سی کا یک دستگاه تصفیه  کیفیت بالای تایوانیه که شش تا فیلتر داره و همراه پمپ و مخزن تانک پک اصلی میتونه آب آشامیدنی بسیار دلچسبی برای شما تهیه و تصفیه کنه . کارتن این تصفیه آب خانگی بصورت مکعبی بوده و طراحی زیبایی نیز داره . مزیت این دستگاه تصفیه آب خانگی اینکه پمپ سی سی کای اصلی داره و کیفیتش بسیار بالاست .دستگاه تصفیه آب خانگی پیوریتک سی سی کا یک دستگاه زیر سینکیه .

قیمت : ۲٫۱۵۰٫۰۰۰ تومان

قیمت با تخفیف ویژه : ۱٫۹۵۰٫۰۰۰ تومان

دستگاه تصفیه آب خانگی پیور تک - PURE TEC

دستگاه تصفیه آب خانگی پیور تک سی سی کا – PURE TEC

دستگاه تصفیه آب خانگی پیوریتک CE4

دستگاه تصفیه آب خانگی پیوریتک CE4 ؛ دستگاه تصفیه آب خانگی شش مرحله ای بوده و اینکه ظاهرش یک مقدار با دیگر دستگاه های تصفیه آب متفاوته . بدنه ی این تصفیه آب فلزی نیست و هوزینگ های اون به صورت ۹۰ درجه قابلیت چرخش داره و این موضوع خیلی به کار تعویض فیلتر های پیش تصفیه میاد . معایب تصفیه آب پیوریتک CE4 اینکه گیج نداره . کیفیت مخزن و پمپ اون هم قابل قبوله .

قیمت :  تومان

قمیت با تخفیف ویژه:  تومان (عدم موجودی)

ce4 دستگاه تصفیه آب خانگی پیورتک

ce4 دستگاه تصفیه آب خانگی پیورتک

دستگاه تصفیه آب خانگی پیوریکام CE6 A

دستگاه تصفیه آب پیوریکام CE6 A یک دستگاه تصفیه اب خانگی است که با روش RO آب را تصفیه میکنه .اگه در نگاه اول به این دستگاه نگاه کنید شاید تصور بشه که این تصفیه آب خانگی ۶ مرحله ای نباشه؛ درصورتیکه هوزینگهای جلویی تصفیه آب خانگی پیوریکام CE6 A دوتاییه اما فیلتر سوم پیش تصفیه ی اون به صورت اینلاینیه به این معنی که دیگه نیاز به هوزینگ نداره .

قیمت :  تومان

قیمت با تخفیف ویژه :  تومان (عدم موجودی)

puricom ce6 دستگاه تصفیه آب پیوریکام

puricom ce6 دستگاه تصفیه آب پیوریکام

دستگاه تصفیه آب خانگی کلر واتر

دستگاه تصفیه آب کلر واتر یک دستگاه پایه دار و گیج دار بوده و بصورت اسمز معکوس عمل تصفیه را انجام میده . گیج این دستگاه تصفیه آب خانگی از نوع بزرگشه و روی هوزینگ سوم دستگاه تصفیه آب سوار میشه و فشار را از روی فیلتر سوم میسنجه . دستگاه تصفیه آب کلر واتر سه مرحله پیش تصفیه داره بعلاوه ی ممبران و پست کربن و مینرال . دستگاه تصفیه آب خانگی کلر واتر پایه داره .

قیمت : عدم موجودی

دستگاه تصفیه آب کلر واتر - clear water

دستگاه تصفیه آب کلر واتر – clear water

دستگاه تصفیه آب خانگی واتر پرو

دستگاه تصفیه واتر پرو تصفیه آب خانگی و مدل معروفش شش مرحله ای و با روش اسمز معکوس عمل میکنه . البته بعضی انواع آب تصفیه کن خانگی واتر پرو به جای مینرال از فیلتر قلیایی استفاده شده . تصفیه آب خانگی واتر پرو دارای گیجه و  دارای پایه هست . البته نوع بدون پایه اون هم وجود داره ولی با توجه به اختلاف قیمتی پایین با نوع واتر پروی پایه دارش لذا صرف با خرید نوع پایه دارشه تا نوع بدون پایه .

قیمت :  تومان

قیمت با تخفیف :  تومان (عدم موجودی)

waater pro قیمت دستگاه تصفیه آب واتر پرو

waater pro قیمت دستگاه تصفیه آب واتر پرو

دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا کلر

دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا کلر ؛ دستگاه با کیفیته و شش مرحله ای و روش تصفیه ro داره . کیفیت شیر برداشتش خوبه . کارتن این دستگاه بصورت مکعبیه . مدلش بصورت گیج کوچیک و پایه داره . پمپ و ترانس این دستگاه تصفیه آب خانگی  نیز از کیفیت خوبی برخورداره و پشت تصفیه آب است .

قیمت : ۲٫۱۵۰٫۰۰۰ تومان

قیمت با تخفیف ویژه : ۱٫۹۵۰٫۰۰۰ تومان

aqua clear دستگاه تصفیه آب خانگی - آکوا کلیر

aqua clear دستگاه تصفیه آب خانگی – آکوا کلیر

دستگاه تصفیه آب خانگی کی فلو

دستگاه کی فلو یک تصفیه آب خانگی است و زیر سینک ظرفشویی نصب میشه و پایه دار هست و گیج نیز داره . تصفیه آب کی فلو تصفیه آبی برای مصارف خانگی و اداری استفاده میشود و روش آن نیز اسمز معکوس است . دستگاه آب تصفیه کن کی فلو محصول کشور چینه . اما کیفیتش به نسبت خوبه.

قیمت : ۲٫۶۵۰٫۰۰۰ تومان

قیمت با تخفیف ویژه : ۲٫۳۵۰٫۰۰۰ تومان

KFlow - دستگاه تصفیه آب خانگی کی فلو

KFlow – دستگاه تصفیه آب خانگی کی فلو

دستگاه تصفیه آب خانگی پیور پرو

دستگاه تصفیه آب خانگی پیور پرو یک دستگاه تصفیه آب تایوانیه و کیفیتش هم خوبه و با روش اسمز معکوس عمل میکنه . تصفیه آب خانگی پیور پرو بدون پایه و بدون گیجه . اما کیفیت خوبی داره .

قمیت : تومان

قیمت با تخفیف ویژه : تومان (عدم موجودی)

PUREPRO-دستگاه تصفیه آب خانگی پیور پرو با منبع تحت فشار

PUREPRO-دستگاه تصفیه آب خانگی پیور پرو با منبع تحت فشار

دستگاه تصفیه آب خانگی وست پوینت

دستگاه آب تصفیه کن وست پوینت ، یک تصفیه آب خانگی ۶ فیلتره بوده و روش تصفیه آب آن اسمز معکوس هست . این دستگاه هم از مدل زیر سینکیه و کیفیت خیلی خوبی داره .

قیمت :  تومان (عدم موجودی)

west point قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی وست پوینت

west point قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی وست پوینت

دستگاه تصفیه آب خانگی آکواجوی لجند

دستگاه تصفیه آب آکواجوی نوع لجند یک تصفیه آب خانگیه و کیفیت خوبی داره و پنچ مرحله تصفیه داره . پمپ و مخزن داره به همراه ترانس و شیرهای برقی .

Legend - تصفیه آب خانگی لجند

Legend – تصفیه آب خانگی لجند

دستگاه تصفیه آب خانگی ایزیول مدل ۸۱۵

دستگاه تصفیه آب ایزیول مدل ۸۱۵ یک دستگاه تایوانی با کیفیت خوبه . گیج بزرگ داره ، بدنه ی قوی و با کیفیتی داره . مخزن این دستگاه تصفیه اب خانگی کیفتش خوبه . روش کار اسمز معکوس با ۶ مرحله .

قیمت :  تومان

عدم موجودی

easy well 815 دستگاه تصفیه آب خانگی ایزی 815 ول

easy well 815 دستگاه تصفیه آب خانگی ایزی ۸۱۵ ول

تصفیه آب آلمانی اکوسافت ECOSOFT

تصفیه آب آلمانی اکوسافت یکی از دستگاه های آب تصفیه کن با کیفیت بسیار بالا بوده و با روش اسمز معکوس عمل میکند .تصفیه آب اکوسافت با توجه به اینکه از کشور آلمان میاد و مشخصا چون از لحاظ کیفیت بسیار بالاست دارای قیمت بیشتری نسبت به دستگاه های تصفیه آب دیگه هست و همچنین هزینه ی حمل این کالا هم از آلمان باعث بالارفتن قیمت تمام شده ی این محصول شده است . اگر به کیفیت خیلی اهمیت میدهید این تصفیه آب را به عنوان بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی به شما پیشنهاد میدهیم. توجه داشته باشید که دستگاه اکوسافت با کیفیت های متفاوت ارائه میشود ؛ محصولی که ما پیشنهاد میدهیم بهترین نوع آن میباشد.
قیمت : (عدم موجودی)
قیمت با تخفیف ویژه : (عدم موجودی)
تصفیه آب آلمانی اکوسافت ECOSOFT

تصفیه آب آلمانی اکوسافت ECOSOFT

دستگاه تصفیه آب خانگی پیوریکام ce4

دستگاه تصفیه آب پیوریکام ce4 یکی از محصولات بسیار با کیفیت تایوانی بوده و بعنوان یک محصول پرفروش بحساب می آید. برای اطلاعات بیشتر درباره دستگاه تصفیه آب خانگی پیوریکام ce4 کلیک کنید .

قیمت : تومان

قیمت با تخفیف ویژه :  تومان (عدم موجودی ارجینال)

تصفیه آب پیوریکام CE4

تصفیه آب پیوریکام مدل ce4

دستگاه تصفیه آب خانگی پیوریکام ce6

دستگاه تصفیه آب CE 6 یکی دیگر مدلهای تصفیه آب پیوریکام تایوان بوده که کیفیت بسیار بالایی در میان انواع مشابه خود دارد. اگر به دنبال دستگاه تصفیه آب مناسب تایوانی هستید ؛ پیوریکام دستگاه خوبی است . مخزن شرکت گلوبال واتر آمریکا و همچنین ممبران آمریکایی و شیر برداشت کروم اهرمی بزرگ از دیگر مشخصات دستگاه تصفیه آب پیوریکام CE6 میباشد.

قیمت :  تومان

قیمت با تخفیف ویژه : تومان (عدم موجودی)

دستگاه تصفیه آب پیوریکام CE6

دستگاه تصفیه آب پیوریکام CE6

انتخاب بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی :

حتما ملاحظه کرده اید که مدل های تصفیه آب زیادی وجود دارد که گاهی انتخاب را برای خریدار سخت میکند . برای انتخاب بهترین تصفیه آب پیشنهاد میکنیم حتما با مشاوران ما تماس گرفته و انتخاب درست با توجه به خواسته ها و انتظارات خود داشته باشید .

برای دریافت مشاوره رایگان و یا ثبت سفارش با ما تماس بگیرید ؛ همکاران ما آماده پاسخگویی به شما هستند.

۰۲۱-۳۳۱۲۱۲۱۲

۰۲۱-۳۳۵۰۰۹۹۱

طبق گزارش بزرگترین آمارگیر جهان (ALEXA) سایت ایلیا گستر با افتخار توانسته است عنوان پر بازدیدترین سایت تصفیه آب ایران رابه خود اختصاص دهد.این در شرایطی است که سایت های مشابه بسیاری در زمینه تصفیه آب وجود دارند.

 این مهم با ارائه اطلاعات و مقالات صحیح و همچنین تحویل محصولات به خریداران (با مشخصات واقعی آنها و بدور از تقلب) حاصل شده ؛ که “اعتماد و لطف مشتریان” را در معرفی این سایت به دوستان و آشنایان در پی داشته است.

به پاس این اعتماد ، همواره بنای کار را برپایه صداقت و عمل به تعهدات خواهیم گذاشت. 

*****

021-33121212 021-33500991

نیاز به راهنمایی دارید ؟

ثبت سفارش