مقالات تصفیه آب, همه چیز درباره دستگاه تصفیه آب

تبلیغات تلویزیونی تصفیه آب معصومی

تصفیه آب معصومی

یکی از شرکت هایی که محصول خود را در تلویزیون به نمایش و تبلیغ گذاشته است شرکت معصومی بوده که محصول خود را به معرض معرفی گذاشته است .
تصفیه آبشرکت معصومی را میتوان به عنوان یکی از قویترین و گسترده ترین انواع تولید کننده دستگاه تصفیه آب خانگی در کشور دانست .

صادرات :
البته تصفیه آب معصومی نه تنها در ایران بلکه برخی از محصولات خود را به یکسری از کشورهای همسایه ارسال میکند .

کیفیت :
کیفیت دستگاه تصفیه آب معصومی به نسبت قابل قبول بوده و تا حدی میتوان گفت میتواند با برخی از محصولات وارداتی از کشور تایوان نیز رقابت نماید .

قیمت :
قیمت دستگاه تصفیه آب معصومی به نسبت دیگر انواع دستگاه تصفیه آب خانگی از قیمت کمتری برخوردار است . با کاهش قیمت تمام شده دستگاه تصفیه آب خانگی ؛ شرکت معصومی توانسته است تا رقابت را در این زمینه برای دیگر تولیدکنندگان و مونتاژ کنندگان دشوار نماید .
اما قیمت مصرف کننده دستگاه تصفیه آب معصومی توسط شرکت با تبلیغ در تلویزیون مدتی اعلام شد اما پس از مخالفت نمایندگان تهران و شهرستانها از قسمت تبلیغات حذف شد .
در این تبلیغات قیمت تصفیه آب خانگی شش مرحله ای حرفه ای معصومی پانصد هزار تومان و قیمت تصفیه آب شش مرحله ای مکانیکی و یا ساده ۱۴۰ هزار تومان عنوان شد .

جهت مشاوره و فروش تصفیه آب معصومی با شماره ذیل تماس حاصل نمایید :

 

۰۲۱-۲۸۴۲۳۶۸۸

 

نمایندگان :
شرکت تصفیه آب ایلیا گستر در کنار واردات و تولید و مراودات با تمامی شرکت های واردکننده و تولید کننده تصفیه آب با گروه صنعتی معصومی نیز ارتباط دارد و به علت فروش بالا به عنوان یکی از نمایندگان بزرگ تهران معرفی شده است .

مقالات مرتبط : 

تصفیه آب ارزان بخرم ؟

دستگاه تصفیه آب ایرانی و نگاه مشتریان به آن

تصفیه آب خانگی برای آکواریوم

تصفیه آب آمریکایی

قیمت تصفیه آب خانگی

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *