تصفیه آب ایلیا گستر

تصفیه آب پاکاب ایلیا گستر معتبرترین ارائه دهنده دستگاه تصفیه آب زینود اعم از خانگی و صنعتی

تلفن تماس 021-33121212 021-33500991

تبلیغات تلویزیونی تصفیه آب معصومی

تصفیه آب معصومی

یکی از شرکت هایی که محصول خود را در تلویزیون به نمایش و تبلیغ گذاشته است شرکت معصومی بوده که محصول خود را به معرض معرفی گذاشته است .
تصفیه آبشرکت معصومی را میتوان به عنوان یکی از قویترین و گسترده ترین انواع تولید کننده دستگاه تصفیه آب خانگی در کشور دانست .

صادرات :
البته تصفیه آب معصومی نه تنها در ایران بلکه برخی از محصولات خود را به یکسری از کشورهای همسایه ارسال میکند .

کیفیت :
کیفیت دستگاه تصفیه آب معصومی به نسبت قابل قبول بوده و تا حدی میتوان گفت میتواند با برخی از محصولات وارداتی از کشور تایوان نیز رقابت نماید .

قیمت :
قیمت دستگاه تصفیه آب معصومی به نسبت دیگر انواع دستگاه تصفیه آب خانگی از قیمت کمتری برخوردار است . با کاهش قیمت تمام شده دستگاه تصفیه آب خانگی ؛ شرکت معصومی توانسته است تا رقابت را در این زمینه برای دیگر تولیدکنندگان و مونتاژ کنندگان دشوار نماید .
اما قیمت مصرف کننده دستگاه تصفیه آب معصومی توسط شرکت با تبلیغ در تلویزیون مدتی اعلام شد اما پس از مخالفت نمایندگان تهران و شهرستانها از قسمت تبلیغات حذف شد .
در این تبلیغات قیمت تصفیه آب خانگی شش مرحله ای حرفه ای معصومی پانصد هزار تومان و قیمت تصفیه آب شش مرحله ای مکانیکی و یا ساده 140 هزار تومان عنوان شد .

جهت مشاوره و فروش تصفیه آب معصومی با شماره ذیل تماس حاصل نمایید :

 

021-28423688

 

نمایندگان :
شرکت تصفیه آب ایلیا گستر در کنار واردات و تولید و مراودات با تمامی شرکت های واردکننده و تولید کننده تصفیه آب با گروه صنعتی معصومی نیز ارتباط دارد و به علت فروش بالا به عنوان یکی از نمایندگان بزرگ تهران معرفی شده است .

مطالعه کنید...
شناخت ذرات در طراحی تصفیه آب – بخش چهارم

مقالات مرتبط : 

تصفیه آب ارزان بخرم ؟

دستگاه تصفیه آب ایرانی و نگاه مشتریان به آن

تصفیه آب خانگی برای آکواریوم

تصفیه آب آمریکایی

قیمت تصفیه آب خانگی

 

021-33121212 021-33500991

نیاز به راهنمایی دارید ؟

ثبت سفارش