تصفیه آب مسکونی

تصفیه آب مسکونی

تصفیه آب مسکونی


تصفیه آب مسکونی

برای تمامی ساختمان های مسکونی استفاده از تصفیه آب پیشنهاد میشود . منازل مسکونی شهری به سه صورت متداولند :

  • برج
  • آپارتمان
  • منازل ویلایی

از انواع سیستم ها و روش های تصفیه برای آب لوله کشی ساختمان های مسکونی میتوان استفاده نمود اما دستگاه ها و انواع روشهای مورد استفاده ، باید از هر لحاظ مکانی ، اقلیمی ، میزان سختی آب منطقه ، صرفه اقتصادی و … بررسی و تحلیل گردند .

تصفیه آب برج مسکونی

برای استفاده یک برج و منازل مسکونی آن میتوان هم از سیستم لوله کشی آب تصفیه شده و ایجاد یک تصفیه خانه ی مرکزی از نوع تصفیه آب صنعتی استفاده کرد و هم میتوان برای تمامی واحدهای مسکونی و یا حتی اداری برج از دستگاه تصفیه آب خانگی استفاده نمود . برای این انتخاب نیاز به تحلیلی از موقعیت جغرافیایی و میزان کیفیت ساخت آن برج میباشد که همکاران متخصص ما آماده ی مشاوره در این زمینه میباشند .

تصفیه آب آپارتمان مسکونی

برای نوع دیگر منازل مسکونی که در ساختمان ها واقع شده اند نیز به طور معمول استفاده از سیستم لوله کشی و تصفیه خانه مرکزی مقرون به صرفه نیست مگر آنکه در کیفیت ساخت آن بسیار هزینه شده باشد . برای آپارتمان ها که بیشتر جامعه شهری ساکن این نوع ساختمان ها هستند ، استفاده از تصفیه آب خانگی کفایت میکند.

اگر آپارتمانی در اقلیمی باشد که دارای میزان سختی آب بالا است باید از فیلترهای پیش تصفیه استفاده نمود . فیلترهای پیش تصفیه ی ساختمانی در ورودی آب کل ساختمان نصب میگردد و وظیفه ی حذف املاح اب را به عهده میگیرد.

تصفیه آب ویلاهای مسکونی

تصفیه آب برای منازل مسکونی ویلایی نیز مانند آپارتمان ها بوده و بستگی به میزان مصرف از تصفیه آب خانگی و یا فیلترهای پیش تصفیه استفاده میگردد .

مقالات مرتبط :

تشخیص دستگاه تصفیه آب اصل از تقلبی

دستگاه تصفیه آب ایرانی و نگاه مشتریان به آن

تصفیه آب ارزان بخرم ؟

تصفیه آب استخر

تصفیه آب خانگی و سلامتی

دستگاه تصفیه آب زیرسینکی بخریم یا رومیزی؟

خرید دستگاه تصفیه آب

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

خانهمحصولاتتماس با ماواتساپ