مقالات تصفیه آب, همه چیز درباره دستگاه تصفیه آب

تصفیه آب مسکونی

تصفیه آب مسکونی

برای تمامی ساختمان های مسکونی استفاده از تصفیه آب پیشنهاد میشود . منازل مسکونی شهری به سه صورت متداولند :

  • برج
  • آپارتمان
  • منازل ویلایی

از انواع سیستم ها و روش های تصفیه برای آب لوله کشی ساختمان های مسکونی میتوان استفاده نمود اما دستگاه ها و انواع روشهای مورد استفاده ، باید از هر لحاظ مکانی ، اقلیمی ، میزان سختی آب منطقه ، صرفه اقتصادی و … بررسی و تحلیل گردند .

تصفیه آب برج مسکونی

برای استفاده یک برج و منازل مسکونی آن میتوان هم از سیستم لوله کشی آب تصفیه شده و ایجاد یک تصفیه خانه ی مرکزی از نوع تصفیه آب صنعتی استفاده کرد و هم میتوان برای تمامی واحدهای مسکونی و یا حتی اداری برج از دستگاه تصفیه آب خانگی استفاده نمود . برای این انتخاب نیاز به تحلیلی از موقعیت جغرافیایی و میزان کیفیت ساخت آن برج میباشد که همکاران متخصص ما آماده ی مشاوره در این زمینه میباشند .

تصفیه آب آپارتمان مسکونی

برای نوع دیگر منازل مسکونی که در ساختمان ها واقع شده اند نیز به طور معمول استفاده از سیستم لوله کشی و تصفیه خانه مرکزی مقرون به صرفه نیست مگر آنکه در کیفیت ساخت آن بسیار هزینه شده باشد . برای آپارتمان ها که بیشتر جامعه شهری ساکن این نوع ساختمان ها هستند ، استفاده از تصفیه آب خانگی کفایت میکند.

اگر آپارتمانی در اقلیمی باشد که دارای میزان سختی آب بالا است باید از فیلترهای پیش تصفیه استفاده نمود . فیلترهای پیش تصفیه ی ساختمانی در ورودی آب کل ساختمان نصب میگردد و وظیفه ی حذف املاح اب را به عهده میگیرد.

تصفیه آب ویلاهای مسکونی

تصفیه آب برای منازل مسکونی ویلایی نیز مانند آپارتمان ها بوده و بستگی به میزان مصرف از تصفیه آب خانگی و یا فیلترهای پیش تصفیه استفاده میگردد .

مقالات مرتبط :

تشخیص دستگاه تصفیه آب اصل از تقلبی

دستگاه تصفیه آب ایرانی و نگاه مشتریان به آن

تصفیه آب ارزان بخرم ؟

تصفیه آب استخر

تصفیه آب خانگی و سلامتی

دستگاه تصفیه آب زیرسینکی بخریم یا رومیزی؟

خرید دستگاه تصفیه آب

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *