مقالات تصفیه آب, همه چیز درباره دستگاه تصفیه آب

دستگاه تصفیه آب آلمانی

دستگاه تصفیه آب آلمانی در کشور ما برخلاف تصور خیلی افراد در کشور ما وجود دارد اما زمان زیادی نیست که شاهد دستگاه تصفیه آب خانگی آلمانی در ایران هستیم . البته دستگاه تصفیه آب صنعتی آلمانی ، سالهاست که در ایران وجود دارد و برخی از شرکتها ، در برخی برندهای دستگاه تصفیه آب آلمانی مشغول فعالیت هستند .
دستگاه تصفیه آب خانگی که در تمامی جهان استفاده میشود ، با روش اسمز معکوس عمل میکنند ، دستگاه تصفیه آب خانگی آلمانی نیز با روش اسمز معکوس عمل میکنند . به طور کل صنعت تصفیه آب آلمانی را میتوان یکی از پیشرو ترین کشورهای تولید کننده تصفیه آب شناخت .

صنعت تصفیه آب در بیست سال گذشته در آلمان محبوبیت بسیار زیادی داشته است . دستگاه تصفیه آب آلمانی از سال ۱۹۶۶ از رونق بالایی برخوردار میشود . امروزه به جرأت میتوان آلمان را به عنوان یکی از قوی ترین کشورها در صنعت تصفیه آب شناخت . دستگاه تصفیه آب آلمانی پس از مدت کوتاهی توانست فروش بیش از ۹ میلیون محصول در جهان را داشته باشد . برخی از شرکت های آلمانی از پیشروترین تولید کنندگان دستگاه تصفیه آب آلمانی در جهان هستند .

تولیدات صنعت دستگاه تصفیه آب آلمانی در جهان عبارتند از : فیلتر شیر آب ، فیلتر های یخچال ها و فریزرها ، فیلتر های دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس و …

یکی از برندهای معروف دستگاه تصفیه آب آلمانی که در کشور ما نیز وجود دارد ، برند دستگاه تصفیه آب اکوسافت آلمان میباشد . این دستگاه تصفیه آب را میتوان با توجه به صنعت قدرتمند آلمان ، یکی از دستگاه تصفیه آب آلمانی بسیار باکیفیت شناخت . دستگاه تصفیه آب آلمانی اکوسافت از نوع خانگی در کشور ما وارد شده و بفروش میرسد .

اگر تمایل داشتید که سایت آلمانی اکوسافت را مشاهده کنید اینجا کلیک کنید .

 

دستگاه تصفیه آب آلمانی صنعتی نیز در ایران وجود دارد که توسط برخی شرکتهای قدیمی و با سابقه ، به اجرای پروژه های مختلف در این زمینه میپردازند ، مورد استفاده قرار میگیرد .

یکی از معایب استفاده از دستگاه تصفیه آب آلمانی در کشور ما ، قیمت تمام شده بالاتر این دستگاهها میباشد . قیمت دستگاه تصفیه آب آلمانی چه خانگی و چه صنعتی به مراتب بیشتر از تصفیه آب چینی و یا تایوانی است .

مقالات مرتبط :

اندازه گیری طعم و بو در دستگاه تصفیه آب

دستگاه تصفیه آب خانگی نایس واتر Nice Water

قیمت تصفیه آب خانگی

دستگاه تصفیه آب ایتالیایی

افزایش تعرفه گمرکی دستگاه تصفیه آب

مطالب مرتبط

دیدگاهی در مورد “دستگاه تصفیه آب آلمانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *