روش دریافت نمایندگی تصفیه آب زینود چگونه است

در این بخش به طور مختصر روش اخذ نمایندگی تصفیه آب ارائه میشود. بدین ترتیب که برای این موضوع در ابتدا فرم بالا را تکمیل نمایید. روال به این صورت هست پس از تکمیل فرم، همکاران ما از بخش مدیریت فروش با شما تماس خواهند گرفت. حتما در ورود اطلاعات خصوصا شماره تلفن دقت کافی بفرمایید. در تماس انجام گرفته مذاکرات و تبادل اطلاعات صورت میگیرد. اطلاعات و فرم قرارداد در صورت تمایل برای متقاضی از طریق واتساپ ارسال و هماهنگی های بیشتر انجام میگردد. اگر آشنایی با رشته ی تصفیه آب ندارید تمهیداتی پیش بینی شده که بتوانید بدون آنکه در کار فعلی خود دچار مشکل شوید، فعالیت خود را آغاز کنید.

تمامی مسائل مربوط به نمایندگان طی جلسات متعدد در شرکت بررسی شده و در مذاکرات تمامی این موارد با هر شرایطی که باشند بررسی و راه کار همکاری و نمایندگی ارائه میشود. برای کسانی که تازه وارد هستند و قصد شروع کار در رشته ی تصفیه آب دارند، ظرفیت کم فروش آنها نیز در نظر گرفته شده و همکاری لازم از شرکت را دریافت خواهند کرد و لازم نیست نگران فروش کم و یا حجم بالای سرمایه گذاری در فروش را داشته باشند.

عمده سوالات متداولی که متقاضیان دارند در اینجا ذکر شده است. پس حتما مطالعه کنید و سپس فرم بالا را تکمیل نماییید.

به چه کسانی نمایندگی داده میشود؟

سوالی که بسیاری از متقاضیان دارند همین سوال است. با توجه به جلساتی که پیرامون این موضوع در شرکت انجام شد و ارتباط نسبتا نزدیک این رشته کاری به بسیاری از مشاغل، برنامه ریزی های لازم انجام شده تا به تمام متقاضیانی که حائز شرایط لازمه باشند اعطای نمایندگی صورت گیرد. لازمه ی این موضوع، تاییدیه ی مدیر فروش شرکت پس از ثبت فرم بالا توسط متقاضی و مذاکرات بعد آن میباشد. این که در چه رشته ای فعالیت میکنید و دارای فروشگاه هستید و یا هر موضوع دیگر، همه ی اینها در صحبتهای تلفنی و یا در صورت لزوم جلسات حضوری برای شرکت مشخص و تصمیم گیری میشود.

مشاغل مرتبط چه کسانی را شامل میشود؟

غیر از رشته ی اصلی که همان مشاغل و فروشگاه های تصفیه آب هستند، مشاغل دیگری هم هستند که در این زمینه فعالیت میکنند. مانند مشاغل تاسیسات، لوازم خانگی، شیر آلات، لوازم و تجهیزات ساختمانی،  پکیج ، صنف تهویه مطبوع و مشابه این موارد.

آیا به تکنسین ها و نصاب های تصفیه آب هم نمایندگی ارائه میشود؟

سوالی که بسیاری از نصاب ها میپرسند؛ بله با توجه به نوع عملکرد و شیوه همکاری، تعریفی برای این نوع نمایندگی در شرکت اندیشه شده که اگر اصول و ضوابط مربوطه رعایت گردد، این امکان وجود دارد. لازم به ذکر است در حال حاضر نصاب های زیادی هستند که به همین شیوه ، نمایندگی فروش دستگاه تصفیه آب زینود را دارند و فعالیت میکنند.

دوره آموزشی برای نمایندگان وجود دارد؟

بله برای افزایش سطح علمی و ارائه سرویس و خدمات بهتر و بهینه تر به مشتریان، پکیجی تنظیم گردیده که میتوانید با اطلاعات خوب در این رشته فعالیت داشته باشید. سطح علمی این پکیج به گونه ایست که اگر در تصفیه آب فعالیت هم میکنید میتوانید از این پکیج استفاده کنید و پاسخ نادانسته ها و سوالات خود را بگیرید.

امکان اعطای نمایندگی انحصاری در شهر و یا استان وجود دارد؟

این مورد از مواردی است که پس از انجام مذاکرات مدیر فروش، و بستن تارگت های متناسب با ظرفیت پیش بینی شده، به تایید هیت مدیره میرسد و امکان پذیر است. در حال حاضر برخی شهر ها، نمایندگی انحصاری دارند و فقط در شهر های باقیمانده این امکان وجود دارد. برای اطلاعات بیشتر دز این زمینه با مدیر فروش شرکت، تماس گرفته شود.

خط ویژه :

02133121212

خانهمحصولاتتماس با ماواتساپ