دستگاه زینود XINODE 

دستگاه تصفیه آب برند زینود یکی از محصولاتی است که در آن از متریال و کیفیت بسیار مناسب استفاده شده است. این دستگاه تصفیه آب با بهترین روش تصفیه و با حداکثر کیفیت اسمز معکوس عمل تصفیه را انجام میدهد. هوزینگ ها و اتصالات این دستگاه از بهترین کیفیت موجود در بازار بوده و با توجه به کیفیت اسمبل، میتوان گفت کمترین میزان نشتی آب را در تمامی مدل های تصفیه آب داراست. با توجه به اینکه قرار است یکبار دستگاه تصفیه آب برای منزل یا اداره ی خود خرید کنید پیشنهاد ما برند xinode است. چرا که کیفیت آن باعث خواهد شد، پس از خرید این محصول را به همه آشنایان خود پیشنهاد دهید. این کیفیت بدست نیامده مگر با وسواس در تولید آن. بعنوان مثال فیلتر الیافی این محصول 150 گرم بوده که در تمامی دستگاه ها از فیلترهای 80 گرم یا در بهترین حالت 110 گرمی استفاده شده است. فیلترهای کربن پودری و کربن بلاک دستگاه تصفیه آب زینود نیز که از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است متشکل از کربن 100 درصد گیاهی است که در دیگر دستگاه های تصفیه آب از 25 درصد یا حداکثر 50 درصد کربن گیاهی استفاده شده است.

قیمت : از 3.140.000 تومان الی 5.020.000 تومان
(برای مشاهده ریز قیمت ها که بر اساس مدلهای متفاوت میباشد اینجا کلیک کنید: تصفیه آب زینود xinode)

 

دستگاه زینود کیسی مدل cx110 

دستگاه جدید برند زینود که در قالب کیسی بوده و از مزیت های زیادی برخوردار است که میتوان بهترین پیشنهاد خرید دستگاه تصفیه آب خانگی در حال حاضر باشد. همانطور  که میدانید عمده ی دستگاه های تصفیه آب در ایران از یک ظاهر نسبتا یک شکلی برخوردار هستند که تمامی فیلترها ، اتصالات، پمپ، سوئیچ ها و غیره در معرض دید و به صورت بیرونی کار گذاشته شده اند که آسیب هایی در دراز مدت ایجاد میکند. از همه مهمتر آلوده شدن اتصالات و کثیف شدن بعد از استفاده در سالیان سال میباشد که بعلت نوع شکل و فیزیک قرار گیری قطعات امکان تمیز کردن و نظافت آن هم به راحتی امکان پذیر نیست. در کشورهای پیشرفته و جهان اولی، این نوع ظاهر دستگاه تصفیه آب رایج نیست و دستگاه ها معمولا در پکیج های مرتب و منظم قرار دارند. در ایران نیز به دلیل مشکلاتی مانند تحریم ها، دستگاه های تصفیه آب کیسی کمیاب هستند. برند زینود پس از تحقیقات و بررسی های فنی، موفق به تولید دستگاه تصفیه آب کیسی شده است که مورد اقبال بسیاری از نمایندگی ها و فروشندگان و همچنین مصرف کنندگان قرار گرفته است. همانطور که تصاویر دستگاه را ملاحظه میفرمایید از مزیت های این دستگاه، پکیج بودن با طراحی بسیار زیبا میباشد که عملا نظافت و تمیز کردن آن بسیار ساده و امکان پذیر است. از مزیت های دیگر دستگاه تصفیه آب کیسی زینود، وجود فیلتر های اینلاینی در آن است که از نظر بهداشتی به علت عدم تماس دست با مواد داخلی فیلتر در هنگام تعویض، بسیار مزیت مهمی به شمار میرود. وجود پمپ قدرتمند تایوانی در این دستگاه باعث خروجی بهتر آب و طول عمر بیشتر آن را میتوان از دیگر مزایای دستگاه تصفیه آب کیسی  زینود نامبرد. این دستگاه در 4 رنگ تولید شده است لطفا در هنگام ثبت سفارش رنگ مورد علاقه خود را انتخاب فرمایی

 

مخزن تصفیه آب زینود xinode

یکی از قسمت های دستگاه تصفیه آب خانگی که کیفیت آن اهمیت بسیار زیادی دارد مخزن دستگاه تصفیه آب است. چرا که ماندگاری آب تصفیه شده داخل مخزن تصفیه آب خواهد بود. در سیستم تصفیه آب با روش اسمز معکوس وجود مخزن جهت ذخیره آب الزامی است. اگر دستگاه تصفیه آب با روش RO، مخزن نداشته باشد هنگام برداشت آب دچار مشکل خواهید شد.

علت آن هم دقت بسیار زیاد این روش تصفیه است که خروجی آن به صورت قطره های به هم پیوسته خواهد بود و هنگام برداشت آب، اگر مخزن نباشد معطلی زیادی خواهید داشت. با این توضیحات مختصری که داده شد مشخص است که وجود مخزن تصفیه آب کاملا اجباری است. مخزن دستگاه زینود کیفیت بسیار بالایی دارد. بدنه فلزی با استحکام بسیار بالا در مقابل مخزن های دستگاه های تصفیه آب دیگر از مزیت های آن بشمار میرود.

یکی دیگر از مزایای این مخزن استفاده از تویوپ داخلی NR (کائوچوی طبیعی ، Natural rubber ) است که بعلت طبیعی بودن آن بالاترین فودگرید را داراست که در مقابل تویوپ های داخلی مخزن دیگر دستگاه های تصفیه آب، که از تویوپ NBR (لاستیکهای نیتریل، صنعتی) استفاده شده، بسیار قابل توجه است. کیفیت PP داخل مخزن زینود که آن هم فود گرید است با میزان ظرفیت بالای این مخزن(حدود 15 لیتر واقعی) از دیگر مزایای مخزن این دستگاه میباشد.

 

شیر بک واش دستگاه XINODE

یکی دیگر از مزایای دستگاه زینود وجود شیر بک واش میباشد. شیر بک واش یکی از قسمت هایی است که با آن میتوان شستشوی هوزینگ ممبران را به راحتی انجام داد. تمامی مدل های برند XINODE ، شیر بک واش دارند. کاربر میتواند به راحتی، هر زمان که برای تعویض فیلتر اقدام کرد و یا هر زمان دیگری که تمایل داشت از این شیر در دستگاه زینود استفاده کند.

کیفیت اسمبل دستگاه زینود

یکی از دیگر موضوعاتی که شاید کمتر دیده شود کیفیت اسمبل یا مونتاژ دستگاه تصفیه آب است. در سال های گذشته که دستگاه های اروپایی در ایران وارد میشد ما شاهد کمترین میزان مشکلات از سوی مشتریان بودیم. که با بررسی کوتاهی متوجه کیفیت متریال و مونتاژ دستگاه ها شدیم. در دستگاه های زینود که به جرأت میتوان گفت هزینه ای بیش از 2 برابر هزینه مونتاژ دیگر دستگاه ها صرف میشود تا حداکثر کیفیت تولید گردد. وسواس بیش از عرف رایج در استفاده از بهترین ملزومات مصرفی، استفاده از دستکش های لاتکس مدیکال هنگام جای گذاری فیلترها، طراحی منحصر به فرد در مدلهای با UV جهت اتومات کردن آن(در دیگر برندها UV یکسره نصب میشود و مدام روشن است که موجب کاهش عمر لامپ آن و گرم شدن آب میشود) و مواردی از این قبیل، از دیگر مزایای برند زینود میباشد.

دستگاه تصفیه آب کیسی زینود

دستگاه تصفیه آب کیسی زینود یکی از محصولات جدید این شرکت بوده که تحول بزرگی در این صنعت ایجاد کرده است. تقریبا برخی از ایراداتی که یه دستگاه های مدل هایی با ظاهر ساده وارد است در این مدل برطرف شده است.  همانطور  که میدانید عمده ی دستگاه های تصفیه آب در ایران از یک ظاهر نسبتا یک شکلی برخوردار هستند که تمامی فیلترها ، اتصالات، پمپ، سوئیچ ها و غیره در معرض دید و به صورت بیرونی کار گذاشته شده اند که آسیب هایی در دراز مدت ایجاد میکند.

از همه مهمتر آلوده شدن اتصالات و کثیف شدن بعد از استفاده در سالیان سال میباشد که بعلت نوع شکل و فیزیک قرار گیری قطعات امکان تمیز کردن و نظافت آن هم به راحتی امکان پذیر نیست. در کشورهای پیشرفته و جهان اولی، این نوع ظاهر دستگاه تصفیه آب رایج نیست و دستگاه ها معمولا در پکیج های مرتب و منظم قرار دارند. در ایران نیز به دلیل مشکلاتی مانند تحریم ها، دستگاه های تصفیه آب کیسی کمیاب هستند.

برند زینود پس از تحقیقات و بررسی های فنی، موفق به تولید دستگاه تصفیه آب کیسی شده است که مورد اقبال بسیاری از نمایندگی ها و فروشندگان و همچنین مصرف کنندگان قرار گرفته است. همانطور که تصاویر دستگاه را ملاحظه میفرمایید از مزیت های این دستگاه، پکیج بودن با طراحی بسیار زیبا میباشد که عملا نظافت و تمیز کردن آن بسیار ساده و امکان پذیر است.

از مزیت های دیگر دستگاه کیسی زینود، وجود فیلتر های اینلاینی در آن است که از نظر بهداشتی به علت عدم تماس دست با مواد داخلی فیلتر در هنگام تعویض، بسیار مزیت مهمی به شمار میرود. وجود پمپ قدرتمند تایوانی در این دستگاه باعث خروجی بهتر آب و طول عمر بیشتر آن را میتوان از دیگر مزایای دستگاه کیسی زینود نامبرد. این دستگاه در ۴ رنگ تولید شده است لطفا در هنگام ثبت سفارش رنگ مورد علاقه خود را انتخاب فرمایید.

خانهمحصولاتتماس با ماواتساپ