تصفیه آب ایلیا گستر

تصفیه آب پاکاب ایلیا گستر معتبرترین ارائه دهنده دستگاه تصفیه آب زینود اعم از خانگی و صنعتی

تلفن تماس 021-33121212 021-33500991

دستگاه تصفیه آب زینود XINODE

دستگاه تصفیه آب زینود از محصولاتی است که با روش اسمز معکوس عمل تصفیه را انجام میدهد. مشتریانی که به کیفیت دستگاه تصفیه آب اهمیت زیادی میدهند این برند پیشنهاد میشود؛ چرا که در محصولات این برند، به کیفیت اهمیت زیادی داده شده است. این دستگاه تصفیه آب با بهترین روش تصفیه و با حداکثر کیفیت اسمز معکوس عمل تصفیه را انجام میدهد.

دستگاه تصفیه آب زینود XINODE
دستگاه تصفیه آب زینود XINODE

درباره کیفیت متریال دستگاه تصفیه آب خانگی xinode

هوزینگ ها و اتصالات این دستگاه از بهترین کیفیت موجود در بازار بوده و با توجه به کیفیت اسمبل، میتوان گفت کمترین میزان نشتی آب را در تمامی مدل های تصفیه آب داراست. با توجه به اینکه قرار است یکبار دستگاه تصفیه آب برای منزل یا اداره ی خود خرید کنید پیشنهاد ما برند xinode است. چرا که کیفیت آن باعث خواهد شد، پس از خرید این محصول را به همه آشنایان خود پیشنهاد دهید. این کیفیت بدست نیامده مگر با وسواس در تولید آن. بعنوان مثال فیلتر الیافی این محصول ۱۵۰ گرم بوده که در تمامی دستگاه ها از فیلترهای ۸۰ گرم یا در بهترین حالت ۱۱۰ گرمی استفاده شده است. فیلترهای کربن پودری و کربن بلاک دستگاه تصفیه آب زینود نیز که از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است متشکل از کربن ۱۰۰ درصد گیاهی است که در دیگر دستگاه های تصفیه آب از ۲۵ درصد یا حداکثر ۵۰ درصد کربن گیاهی استفاده شده است.

مخزن دستگاه تصفیه آب خانگی زینود xinode

یکی از قسمت های دستگاه تصفیه آب خانگی که کیفیت آن اهمیت بسیار زیادی دارد مخزن دستگاه تصفیه آب است. چرا که ماندگاری آب تصفیه شده داخل مخزن تصفیه آب خواهد بود. در سیستم تصفیه آب با روش اسمز معکوس وجود مخزن جهت ذخیره آب الزامی است. اگر دستگاه تصفیه آب با روش RO، مخزن نداشته باشد هنگام برداشت آب دچار مشکل خواهید شد. علت آن هم دقت بسیار زیاد این روش تصفیه است که خروجی آن به صورت قطره های به هم پیوسته خواهد بود و هنگام برداشت آب، اگر مخزن نباشد معطلی زیادی خواهید داشت. با این توضیحات مختصری که داده شد مشخص است که وجود مخزن تصفیه آب کاملا اجباری است. مخزن دستگاه تصفیه آب زینود کیفیت بسیار بالایی دارد. بدنه فلزی با استحکام بسیار بالا در مقابل مخزن های دستگاه های تصفیه آب دیگر از مزیت های آن بشمار میرود. یکی دیگر از مزایای این مخزن استفاده از تویوپ داخلی NR (کائوچوی طبیعی ، Natural rubber ) است که بعلت طبیعی بودن آن بالاترین فودگرید را داراست که در مقابل تویوپ های داخلی مخزن دیگر دستگاه های تصفیه آب، که از تویوپ NBR (لاستیکهای نیتریل، صنعتی) استفاده شده، بسیار قابل توجه است. کیفیت PP داخل مخزن دستگاه زینود که آن هم فود گرید است با میزان ظرفیت بالای این مخزن(حدود ۱۵ لیتر واقعی) از دیگر مزایای مخزن تصفیه آب زینود میباشد.

دستگاه تصفیه آب زینود xinode

شیر بک واش دستگاه تصفیه آب زینود XINODE

یکی دیگر از مزایای دستگاه زینود وجود شیر بک واش میباشد. شیر بک واش یکی از قسمت هایی است که با آن میتوان شستشوی هوزینگ ممبران را به راحتی انجام داد. تمامی مدل های برند XINODE ، شیر بک واش دارند. کاربر میتواند به راحتی، هر زمان که برای تعویض فیلتر اقدام کرد و یا هر زمان دیگری که تمایل داشت از این شیر در دستگاه زینود استفاده کند.

مطالعه کنید...
فیلتر پست کربن

کیفیت اسمبل دستگاه تصفیه آب زینود

یکی از دیگر موضوعاتی که شاید کمتر دیده شود کیفیت اسمبل یا مونتاژ دستگاه تصفیه آب است. در سال های گذشته که دستگاه های تصفیه آب اروپایی در ایران وارد میشد ما شاهد کمترین میزان مشکلات از سوی مشتریان بودیم. که با بررسی کوتاهی متوجه کیفیت متریال و مونتاژ دستگاه ها شدیم. در دستگاه های زینود که به جرأت میتوان گفت هزینه ای بیش از ۲ برابر هزینه مونتاژ دیگر دستگاه های تصفیه آب صرف میشود تا حداکثر کیفیت تولید گردد. وسواس بیش از عرف رایج در استفاده از بهترین ملزومات مصرفی، استفاده از دستکش های لاتکس مدیکال هنگام جای گذاری فیلترها، طراحی منحصر به فرد در مدلهای با UV جهت اتومات کردن آن(در دیگر برندها UV یکسره نصب میشود و مدام روشن است که موجب کاهش عمر لامپ آن و گرم شدن آب میشود) و مواردی از این قبیل، از دیگر مزایای برند زینود میباشد.

قیمت دستگاه تصفیه آب زینود xinode

لیست قیمت محصولات زینود - KH_Page_1
لیست قیمت محصولات زینود – KH_Page_1
لیست قیمت محصولات زینود - KH_Page_2
لیست قیمت محصولات زینود – KH_Page_2
لیست قیمت محصولات زینود - KH_Page_3
لیست قیمت محصولات زینود – KH_Page_3
لیست قیمت محصولات زینود - KH_Page_4
لیست قیمت محصولات زینود – KH_Page_4

مشاورین ما آماده پاسخگویی و مشاوره رایگان برای انتخاب بهترین دستگاه تصفیه آب برای شما هستند. با ما تماس بگیرید.
۰۲۱۳۳۱۲۱۲۱۲

021-33121212 021-33500991

نیاز به راهنمایی دارید ؟

ثبت سفارش