فیلتر دوش حمام فلوکستک FLUXTEK

فیلتر تصفیه دوش حمام

فیلتر تصفیه دوش حمام


فیلتر دوش حمام را جدی بگیرید. حتما شما هم شنیده اید که وقتی استحمام میکنیم ،کلر موجود در آب چه تاثیری بر روی پوست ومو میگذارد. برخی از محققان یکی از شیوع زیاد ریزش مو را میزان بالای کلر آب میدانند .

از دیگر موارد نسبتا خطرناک و مسموم کننده ، وجود گاز کلر ناشی از کلر آب است که در حمام های بسته و بعضا کوچک در هوا آزاد شده و شخصی که استحمام میکند برای مدتی که در حمام است آن را تنفس میکند . که مضرات آن علاوه بر مسمومیت ها ، آسیب رسیدن به شش ها و ریه خواهد بود .

فیلتر تصفیه دوش حمام

فیلتر تصفیه دوش حمام

اما راه حل تصفیه آب حمام چیست؟

کربن را میتوان یکی از دشمنان کلر دانست ؛ این ماده میتواند به خوبی با کلر و منشقات کلر واکنش نشان داده و اصطلاحا آن را تصفیه کند .

برای حمام ، فیلتر های زیادی با اشکال گوناگونی مانند فیلتر سردوشی و … ساخته شده است که تمامی آنها میتوانند تاحدودی بر حذف کلر و منشقات کلر موثر باشند اما بهترین نوع فیلتر های دوش حمام ، فیلتر هایی است که در ورودی آب به شلنگ یا لوله دوش متصل میشوند . علت تاثیر بهتر این نوع فیلتر ، وجود حجم بیشتری از کربن و در نتیجه تاثیر گذاری بیشتر است.

فیلتر دوش حمام تایوان فلوکستک

فیلتر دوش حمام تایوان فلوکستک

فیلتر دوش حمام هم مانند بقیه موارد ، کیفیت های متفاوت دارد . تولید این فیلتر ها در حال حاضر در چین ، ایران و تایوان انجام میشود که به همین ترتیب از کیفیت های ضعیف ، متوسط و خوب برخوردار هستند .

فیلتر دوش حمام فلوکستک تایوان

در میان این فیلتر ها ، شرکت فلوکستک تایوان که بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی مربوط به همین شرکت میباشد ، فیلتر دوش حمام نیز تولید کرده است که با برند aquatak بوده و کیفیت بسیار خوبی دارد . حک برجسته made in taiwan روی درپوش فیلتر نشان از اصالت تایوانی آن دارد .

از مزیت های فیلتر دوش حمام فلوکستک میتوان نصب بسیار ساده و راحت ، کربن بسیار اکتیو با مقاومت بالا ، نسبت مناسب کربن به حجم ، مقاوم بودن پوسته به حرارت بالا را نام برد .

ما به شما استفاده از این فیلتر را پیشنهاد میدهیم ، حتما تاثیر آن را خواهید دید .

قیمت فیلتر دوش حمام فلوکستک : 2.200.000 ریال

هزینه ارسال در تمام کشور رایگان میباشد .

در صورت تمایل به خرید ، لطفا لینک ثبت سفارش را تکمیل نموده و در قسمت نام دستگاه تصفیه آب ، فیلتر دوش حمام فلوکستک را ثبت نمایید .

در نظر داشته باشید دریافت وجه پس از تحویل کالا انجام خواهد و اصطلاحا پرداخت در محل خواهد بود .

مقالات مرتبط :

دستگاه تصفیه آب خانگی فلوکستک FLUXTEK

مطلب کامل دستگاه تصفیه آب ایلیا گستر

افزایش تعرفه گمرکی دستگاه تصفیه آب

تصفیه آب ۵ مرحله ای نخرید !!!

خانهمحصولاتتماس با ماواتساپ