تصفیه آب ایلیا گستر

تصفیه آب پاکاب ایلیا گستر معتبرترین ارائه دهنده دستگاه تصفیه آب زینود اعم از خانگی و صنعتی

تلفن تماس 021-33121212 021-33500991

دستگاه تصفیه آب زینود جایگزین مناسب دستگاه های تایوانی

ابتدای مقاله لازم به ذکر است که بعد از تحریم های ظالمانه آمریکا و همچنین شرایط و مشکلات ارزی، واردات دستگاه های تصفیه آب تایوانی بسته شد. با توجه به اینکه در ایران انواع دستگاه تصفیه آب تولید میشود، بسته شدن مرز برای ورود دستگاه تصفیه آب نیز مانند دیگر لوازم خانگی، از اقداماتی بود که انجام شد. به همین دلیل در حال حاضر، متأسفانه دستگاه تصفیه آب تایوانی در ایران وارد نمیشود. البته که سودجویانی هستند که با تقلب از حک made in taiwan در دستگاه ها استفاده میکنند. که بسیاری از مشتریان کاملا آگاهند که اینها در کشور خودمان تولید میشوند.

دستگاه تصفیه آب زینود xinode

مقایسه دستگاه های تصفیه آب تایوانی و ایرانی

در زمان گذشته که هم دستگاه تصفیه آب تایوانی در ایران بود و هم دستگاه تصفیه آب ایرانی، تفاوت هایی وجود داشت که برخی از آنها بیان میشود. بعنوان مثال کیفیت فیلترهای دستگاه تصفیه آب، یکی از اختلاف های مهم در این میان بود . علاوه بر آن، کیفیت اتصالات، هوزینگ ها، پمپ و مخزن و … از دیگر تفاوت کیفیت ها به شمار میرفت. اما با بسته شدن واردات دستگاه تصفیه آب، به تدریج شاهد کیفیت های متفاوت دستگاه تصفیه آب در ایران هستیم. از آن جمله میتوان گفت برخی برندهای ایرانی توانسته اند کیفیتی در خور و حتی در برخی موارد بالاتر از دستگاه های تایوانی داشته باشند. این موضوع از طریق آنالیز و آزمایشگاه قابل اثبات است. یکی از این برندها، برند زینود است.

تصفیه آب xinode چگونه جایگزین دستگاه های تایوانی است؟

دستگاه تصفیه آب زینود، با وسواس زیاد و بهره گیری از برندهای معروف تایوانی تولید میشود. نگرانی که بسیاری از مشتریان ممکن است درباره کیفیت دستگاه تصفیه آب داشته باشند در این مدل با وسواس بالا مدیریت شده است. به عنوان مثال در دستگاه های تایوانی از فیلتر pp یک میکرون با وزن بالای 150 گرم استفاده میشود که در این برند هم با همین کیفیت حتی تا 160 گرم استفاده میشود. یا در فیلترهای udf و cto که در دستگاه های با کیفیت تایوانی 100 درصد گیاهی استفاده میشود در دستگاه زینود نیز از کربن 100 درصد گیاهی با آی دی اکتیویته بالا استفاده شده است. که این موارد در دستگاه های رایج ایرانی از الیافی 80 گرم تا 130 گرم استفاده میشود و کربن 25 درصد گیاهی و 75 درصد آنتراسیت یا کربن صنعتی استفاده میگردد. یا کیفیت اسمبل و مونتاژ دستگاه های تایوانی با حداقل نشتی است که در دستگاه تصفیه آب زینود هم با استفاده از بهترین کیفیت تفلن استفاده میشود تا به همان قدرت، حداقل نشتی را داشته باشد.

مطالعه کنید...
فیلتر پست کربن

به همین ترتیب از کیفیت بالای مخزن، که مخزنی فلزی است در دستگاه تصفیه آب زینود استفاده میشود. این مخزن نمونه برداری شده از یکی از برندهای معروف و جهانی دستگاه تصفیه آب. دیافراگم داخلی طبیعی که فود گرید درجه یک است یکی دیگر از شباهت های این برند با دستگاه های تصفیه آب تایوانی درجه یک است.

برای مشاهده و اطلاعات بیشتر لینک دستگاه تصفیه آب زینود را مطالعه فرمایید.

021-33121212 021-33500991

نیاز به راهنمایی دارید ؟

ثبت سفارش