تصفیه آب کیسی زینود در برنامه خلاق شو تلویزیون شبکه 1


خلاق شو برنامه ای در شبکه یک صدا و سیما است که طی ساخت مستند های کوتاه، شرکت های خلاق و موفق در تمامی حوزه های تکنولوژی و صنعت را معرفی مینماید.

شرکت پاک آبان ایلیا گستر هم از همین قبیل شرکت های خلاق به شمار میرود که جزو شرکت های تحت پوشش و حمایت معاونت فن آوری ریاست جمهوری میباشد. و به همین دلیل طی نامه ای از شرکت خواسته شد تا در این برنامه همراه شده و خلاقیت های این شرکت، رسانه ای شود.

خلاصه ای از تصفیه آب زینود در برنامه تلویزیونی خلاق شو

با توجه به مدت زمان کوتاه برنامه، واقعا فرصت نشد تا تمامی زوایا و امتیازات و خلاقیت های به کاربرده شده در شرکت، خصوصا در تولید محصولات ارائه شود. اما با کمک تیم کارگردانی و تولید برنامه تلویزیونی خلاق شو ، توانستیم به هر شکل ممکن خلاصه ترین حالت ممکن را برای معرفی محصولات، خصوصا دستگاه تصفیه آب جدید شرکت که همان تصفیه آب کیسی زینود میباشد را ارئه دهیم.

تمامی مطالبی که درباره دستگاه تصفیه آب کیسی زینود در برنامه خلاق شو شبکه یک صدا و سیما مطرح شد کاملا خلاصه وار بود. پیشنهاد میکنیم مطالب این سایت را مطالعه کنید تا در جریان جزییات کیفیت و خاص بودن محصولات این شرکت باشید.

ارائه مزایای دستگاه کیسی زینود خلاصه وار در خلاق شو شبکه یک

بعنوان مثال اگر در مورد بهداشتی تر بودن دستگاه های تصفیه آب کیسی زینود صحبت شد واقعا خلاصه ای از یک مقاله است. چرا که ما تمامی مواردی را که بیان میکنیم همگی قابل استناد و مستدل و قابل اثبات است. برای اطلاعات بیشتر مقاله تفاوت دستگاه تصفیه آب کیسی را مطالعه فرمایید.

قسمت های اصلی مستند خلاق شو

این برنامه شامل چند بخش بوده که توسط تیم کارگردانی برنامه مستند خلاق شو تدوین میگردد. در بخشی که مدیر عامل شرکت صحبت میکند صرفا شرحی از چگونگی پیدایش و انگیزه های اصلی تولید و همچنین مسائل راهبردی و اصلی شرکت ارائه میشود. در این گفتگو، بیان شد که برای دستیابی به هدف های بزرگ شرکت چگونه با وجود تحریم ها توانستیم به کمک خلاقیت، کمبودها را دور بزنیم و به محصول با کیفیتی برسیم که در تمامی موارد قابل دفاع باشد.

در بخشی هم به صورت اصطلاحا تری شات، موارد و مزایای این دستگاه تصفیه آب کیسی زینود به صورت تیتر وار و خلاصه وار توسط مدیران ارشد شرکت ارائه میشود که در این بخش از نمایش ویژه برای برقراری ارتباط مخاطب استفاده میگردد.

پشت صحنه مستند برنامه تلویزیونی خلاق شو

پشت صحنه مستند برنامه خلاق شو


 

تصفیه آب کیسی زینود در برنامه خلاق شو تلویزیون شبکه ۱

در پایان تمامی کسانی که تمایل به خرید این تصفیه آب ویژه و با کیفیت را دارند میتوانند با ما تماس گرفته و علاوه بر مشاوره رایگان ثبت سفارش خود را انجام دهند. برای ثبت سفارش دستگاه تصفیه آب کیسی زینود از طریق زیر میتوانید به صورت آنلاین ثبت سفارش خود را انجام دهید.

[woodmart_info_box icon_style=”with-bg” image=”5590″ style=”bg-hover” bg_hover_colorpicker=”gradient” alignment=”center” image_alignment=”left” css_animation=”bounceInLeft” woodmart_css_id=”6117851f0acb5″ svg_animation=”no” info_box_inline=”no” bg_hover_color_gradient=”rgb(60, 27, 59)-0/rgb(90, 55, 105)-33/rgb(46, 76, 130)-66/rgb(29, 28, 44)-100/|linear-gradient(left , rgb(60, 27, 59) , rgb(90, 55, 105) 33% , rgb(46, 76, 130) 66% , rgb(29, 28, 44) 100%)|linear|left” link=”url:https%3A%2F%2Fwww.xinode.org%2Fproduct%2Fcasing-water-purifier-xinode-model-cx110xw%2F|title:%D9%85%D8%B4%D8%A7%D9%87%D8%AF%D9%87%20%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DA%AF%D8%A7%D9%87%20%D8%AA%D8%B5%D9%81%DB%8C%D9%87%20%D8%A2%D8%A8%20%DA%A9%DB%8C%D8%B3%DB%8C%20%D8%B2%DB%8C%D9%86%D9%88%D8%AF|target:_blank” title=”تصفیه آب کیسی زینود در خلاق شو” subtitle=”پسند سخت پسندها” icon_bg_hover_color=”eyJwYXJhbV90eXBlIjoid29vZG1hcnRfY29sb3JwaWNrZXIiLCJjc3NfYXJncyI6eyJiYWNrZ3JvdW5kLWNvbG9yIjpbIjpob3ZlciAuaW5mby1ib3gtaWNvbiJdfSwic2VsZWN0b3JfaWQiOiI2MTE3ODUxZjBhY2I1IiwiZGF0YSI6eyJkZXNrdG9wIjoiIzkxYTliZiJ9fQ==”]دستگاه تصفیه آب کیسی زینود، علاوه بر سلامتی و اطمینان شما از کیفیت آب، حس زیبایی و آرامش را به شما هدیه میدهد.

از مزیت های خاص دستگاه کیسی زینود

بهداشتی تر بودن فیلترها خصوصا هنگام تعویض فیلتر

نظافت خیلی ساده و راحت

حجم کم دستگاه

امکان استفاده از فضای کنار و بالای دستگاه در زیر سینک ظرفشویی

زیبایی و طراحی منحصر به فرد

استفاده از متریال و قطعات با کیفیت

استفاده از پمپ قدرتمند و بدون صدا

عدم ورود و نشست گرد و خاک و آلودگی ها بر روی فیلتر ها و شلنگ ها[/woodmart_info_box]

اعطای نمایندگی زینود در برنامه خلاق شو

همانطور که در این مستند عنوان شد، این شرکت آمادگی ارائه نمایندگی در تمامی کشور را دارد. برای این موضوع اگر تمایل دارید با شماره زیر تماس بگیرید و از شرایط اعطای نمایندگی تصفیه آب زینود مطلع شوید.

برای ثبت درخواست اولیه کلیک کنید.

خط ویژه شرکت تصفیه آب ایلیا گستر

02133121212

همانطور که در برنامه خلاق شو صدا و سیما، موضوع شرایط ویژه برای نمایندگی در استان تهران و البرز مطرح شد، کسانی که در مشاغل مرتبط مانند لوازم خانگی، تاسیسات و … هستند و تمایل دارند از شرایط خیلی ویژه و بدون نیاز به سرمایه گذاری برای دریافت نمایندگی مطلع شوند با بخش فروش شرکت تماس حاصل نمایند. پیشنهاد میکنیم این شرایط ویژه را از دست ندهید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

خانهمحصولاتتماس با ماواتساپ