اتصال دستگاه تصفیه آب به یخچال ساید بای ساید

اتصال دستگاه تصفیه آب به یخچال ساید بای ساید

اتصال دستگاه تصفیه آب به یخچال ساید بای ساید


بسیاری از مشتریان عزیزمون که یخچال ساید بای ساید دارن ، تمایل دارن که آب تصفیه شده به یخچالشون وصل بشه که آیا امکانش وجود داره یا خیر؟

پاسخ ما بابت این موضوع عمدتا مثبت هست چراکه در دستگاه های تصفیه آب RO ، مخزن میتواند شوتینگ(پرتاب) خوبی جهت ارسال آب به مسافت های نه خیلی زیاد هم داشته باشد .

 

اتصال دستگاه تصفیه آب به یخچال ساید بای ساید

اتصال دستگاه تصفیه آب به یخچال ساید بای ساید

البته در شرایطی هم از اتصال از دستگاه تصفیه آب به ساید بای ساید معذوریم و اون هم به مربوط میشه به شرایط ، فاصله و طراحی چیدمان در آشپزخانه ها. برای مثال در برخی موارد یخچال ساید بای ساید روبروی محل نصب دستگاه تصفیه آب قرار دارد که بدیهی است عبور دادن شلنگ از وسط آشپزخانه جلوه ی خوبی نداره و معمولا خود مشتریان با این موضوع مخالفت میکنند که کاملا منطقی هم هست . در نظر داشته باشین که این موضوع مربوط به نوع دستگاه تصفیه آب نمیشه و شما بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی رو هم که داشته باشین باید شرایط اتصال به ساید وجود داشته باشه .

اما در شرایطی که اتصال تصفیه آب به ساید بای ساید وجود داشته باشد چند مزیت برای این مهم وجود دارد که بیان میشود :

1- آب تصفیه شده املاح پایینی داشته و باعث زلال شدن و بلوری شدن یخ در ساید بای ساید خواهد شد .
2- افزایش طول عمر متریال و اتصالات داخلی ساید بای ساید که با عبور آب تصفیه شده از آنها ، دچار گرفتگی و رسوب نخواهد شد .
3- امکان بای پس کردن (حذف کردن ) فیلتر های ساید بای ساید ، در صورت استفاده از دستگاه تصفیه آب . که این موضوع هم بسیار بدیهی است چراکه فیلتر ساید بای ساید عمدتا از جنس کربن یا در انواع بهتر ، فیلتر سدیمنتی (الیافی) هم وجود دارد که اگر بخواهیم معادل آن ها را در دستگاه تصفیه آب خانگی معرفی کنیم همان فیلتر شماره 1 و 2 خواهند بود و قدرت تصفیه آنها قابل قیاس با دستگاه تصفیه آب خانگی نیست .
4- جلوگیری از هزینه مضاعف ؛ فیلتر های ساید بای ساید باید در زمان های معین تعویض شوند که هزینه هایی را به خانواده تحمیل میکند .

اما یک تصور اشتباه درباره فیلتر ساید بای ساید :
بسیاری از مشتریان عزیز تصور میکنند چون یخچال ساید بای سایدشان فیلتر تصفیه داره دیگه نیازی به دستگاه تصفیه آب ندارند و آب تصفیه شده خودشون رو از ساید بای ساید تامین میکنند !
در حالی که بهترین فیلترهای ساید بای ساید فقط بخشی از املاح درشت و حذف کلر را انجام میدهند.
یک نکته ی مهم اینجا مطرح است و عمدتا به اشتباه تصور میکنند که یخچال ساید بای ساید تصفیه آب دارد ؛ این در حالی است که فقط این فیلتر ها جهت افزایش طول عمر اتصالات و متریال داخلی ساید استفاده میشود . این بدین معنی نیست که یخچال ساید بای ساید تصفیه آب دارد . دستگاه تصفیه آب توان حذف املاح تا یک ده هزارم میکرون را دارد که کاملا با این تصور مغایرت دارد .

برای مشاهده انواع دستگاه ها ، بر روی لینک دستگاه تصفیه آب خانگی کلیک کنید .

 

خانهمحصولاتتماس با ماواتساپ