دستگاه تصفیه هوا

شاید برخی سوال کنند که مگر هوا آلوده است که نیاز به تصفیه هوا داشته باشیم ؟
پاسخ ما : بهتر است از منابع خبری به پاسخ این سوال برسید !!! به هر نتیجه ای درباره ی آلودگی هوای شهری رسیدید بدانید ؛ میزان آلودگی در محیط های بسته بسیار بیشتر و به نسبت خطرناک تر از محیط های آزاد است !!!

پس اگر سلامتی خانواده برایمان اهمیت دارد
حتما باید از دستگاه تصفیه هوا استفاده کنیم

و اما دستگاه تصفیه هوا چیست و با چه مکانیسمی این عمل را انجام میدهد ؟
دستگاه تصفیه هوا به دستگاهی گفته میشود که هوا را به واسطه ی یک گردش ، از ذرات و آلودگی های معلق پاکسازی می کند . در برخی دستگاه های تصفیه هوا یون های منفی به هوای تصفیه شده اضافه شده که باعث جذب و ته نشین نمودن ذرات معلق هوا مگردد .
دستگاه تصفیه با فیلتر هپا بهترین گزینه برای منازل و ادارجات است . در فیلتر هپا ذرات معلق تا 99/97 و تا قطر 0.3 میکرون تصفیه میشوند . درنظر داشته باشید فیلترهای هپا در کیفیت های متفاوت بوده که این موضوع معمولا بستگی به کشور تولید کننده ی آن دارد.

دستگاه هایی که صرفا تولید یون منفی دارند نخرید !!!
دستگاه هایی که سیستم تولید یون منفی دارند باید با حساسیت بالایی انتخاب شوند . علت این موضوع امکان تولید ازن در هنگام ایجاد یون منفی است . جالب است بدانید مشاهده شده برخی از فروشندگان و یا وارد کنندگان دستگاه تصفیه هوا از مزایای دستگاهشان تولید میزانی اکسیژن فعال نام میبرند ! که برخی از مشتریان هم تصور میکنند که دستگاهی خرید میکنند که هم آلودگی ها را تصفیه میکند و هم اکسیژن هوا را زیاد میکند در صورتی که اکسیژن با اکسیژن فعال کاملا تفاوت دارند . اکسیژن فعال همان ازن بوده که بعنوان یک گاز سمی شناخته میشود . به همین دلیل دستگاهی که تولید یون منفی انجام میدهد باید حتما از کیفیت بالایی برخوردار باشد تا به هوا ازن (گاز سمی ) اضافه نکند .
با اینکه ازن یا همان اکسیژن فعال توان بالایی در میکروب زدایی و آنتی باکتریال کردن هوا دارد اما باید درنظر داشت که ضرر آن بیشتر از منعتش است .
نکته : اغلب دستگاه های تصفیه هوای تولید یون منفی ارزان ، ازن هم تولید میکنند. به همین دلیل در تیتر بالا بیان شد که دستگاه تصفیه هوایی که صرفا یونیزاسیون انجام میدهد خرید نکنید.
توجه داشته باشید یک دستگاه تصفیه هوا با فیلتر هپای بی کیفیت و یا ارزان ، اگر تاثیری در جذب ذرات و آلاینده های هوا نداشته باشد ، به طور قطع ضرری برای هوا ایجاد نمیکند اما دستگاه تصفیه هوایی که صرفا با تولید یون منفی و آن هم با کیفیت پایین استفاده میشود میتواند سم اکسیژن فعال یا همان ازن را به هوا اضافه کند .
که البته بهترین پیشنهاد خرید یک دستگاه تصفیه هوا با روش هپا به همراه سیستم پلاسما و تولید یون منفی با کیفیت و بدون ازن میباشد .
آیا دستگاه تصفیه هوا همان دستگاه اکسیژن ساز است؟
خیر ؛ توجه داشته باشیم دستگاه تصفیه هوا را با دستگاه اکسیژن ساز اشتباه نگیریم . مکانیسم دستگاه تصفیه هوا با مکانسیم دستگاه اکسیژن ساز کاملا تفاوت دارد.
دستگاه تصفیه هوا ذرات و آلاینده ها را از هوا جدا سازی و جذب میکند اما دستگاه اکسیژن ساز هوای محیط را از اکسیژن غنی میکند .
دستگاه تصفیه هوا میتواند مورد استفاده عموم قرار بگیرد و قطعا در سلامتی استفاده کنندگان تاثیر بسزایی دارد اما دستگاه اکسیژن ساز صرفا باید با تجویز پزشک و برای بیماران خاص آن هم در زمانهایی خاص مورد استفاده قرار گیرد .
عموما دستگاه های تصفیه هوا با دستگاه های اکسیژن ساز در یک پکیج تولید نمیشود چراکه ماهیت عملکرد آنها متفاوت است .
پس دستگاه تصفیه هوا به جای اکسیژن ساز بهتون نفروشن !
علاوه بر فیلتر هپا ، فیلترهای دیگری نیز وجود دارند که در تصفیه ذرات موثرند که از این قبیل میتوان کربن فعال را نام برد .
توجه داشته باشید به غیر از ذرات معلق ، گازهای سمی هم در هوا وجود دارند که با کربن اکتیو تصفیه میشوند .

انواع دستگاه تصفیه هوا :

دستگاه تصفیه هوای جاسمین 3000
این دستگاه ساخت کشور تایوان بوده و از کیفیت بالایی برخوردار است . در این سیستم با وجود فیلترهای پیش تصفیه ، کربن اکتیو ، فیلتر هپا ، فیلتر فرمالدهید و گرانول کربن و همچنین فیلتر فتوکاتلیت توان تصفیه هوا از آلاینده ها و باکتریها و و ویروس ها را دارد .
این دستگاه تصفیه هوا مناسب جهت 141 متر مکعب میباشد .

قیمت دستگاه تصفیه هوای جاسمین 3000 : 600.000 تومان

قیمت با تخفیف ویژه : تماس بگیرید

خانهمحصولاتتماس با ماواتساپ