خرید تصفیه آب خانگی از روشهای مختلفی میتونه انجام شه ؛ یکی از اون روش ها ، روش حضوریه که مشتری به مغازه مراجعه میکنه و خریدش رو به طور مستقیم و با مشاوره از فروشنده انجام میده که پیشنهاد ما اینه که مشتریان حتما اطلاعات کافی از دستگاه های تصفیه آب داشته باشن.

روش دوم روش خرید اینترنتی تصفیه آب است؛ همینطور که همه اطلاع دارن فضای اینترنت در زمینه های مختلف پر شده از اطلاعات مختلف و یه جورایی جامع . در زمینه ی تصفیه آب هم خیلی زیاد تو اینترنت مقاله گذاشته شده و محصولات خیلی زیادی تبلیغ شده که این یه مزیت برای مشتریان اینترنتیه که اگه یه مقدار وقت بذارن میتونن اطلاعات خوبی بدست بیارن . علاوه بر اون مشتری میتونه دستگاه تصفیه آب مورد نظرش رو با توجه به مقداری که میخواد هزینه کنه ، انتخاب و خرید کنه . در اینترنت محصولات مختلفی که توسط وارد کنندگان مختلف وارد شده و یا توسط تولید کنندگان تولید شده جهت فروش عرضه میشن .

دراین بین دستگاه های تصفیه آب با قیمت های رقابتی به فروش میرسه و فرصت مناسبی رو برای مشتریان فراهم میکنه که تصفیه آب مورد نظرشون رو با بهترین قیمت خرید کنن .

مزیت دیگه ی خرید اینترنتی تصفیه آب اینه که برخلاف خرید فروشگاهی تنوع دستگاه های تصفیه آب بسیار بالاست و انواع دستگاه ها وجود داره و با خیال راحت تر میشه خرید کرد و مشتری استرس اینو نداره که مثلا نکنه جنس بهتری بتونه با پولی که میده بخره .

روشهای خرید اینترنتی دستگاه های تصفیه آب به دو صورت انجام میگیره . یکی اینه که مشتری پس از انتخاب محصول وجه رو به صورت اینترنتی پرداخت میکنه و طی زمان تعیین شده تصفیه آب مورد نظرش رو دریافت میکنه و طی هماهنگی با گارانتی مورد نظر نصاب به محل اعزام و کار نصب انجام میشه . اما روش دوم خرید و سفارش تصفیه آب به اینصورته که طی تماس تلفنی ( و یا ثبت سفارش اینترنتی ) سفارش بدون پرداخت هیچ هزینه ای انجام میشه و طی هماهنگی دفتر خدمات پس از فروش با مشتری ، دستگاه مورد نظر ارسال و نصب میشه . سفارش های دریافتی ما هم به این صورته و وجه دستگاه تصفیه آب پس از نصب وبعد از تست تی دی اس یا میزان سختی آب که با دستگاه تی دی اس متر انجام میشه ، از مشتری تحویل و پس از اون کارت گارانتی با شماره اشتراک خدمات پس از فروش به مشتری داده میشه .

خانهمحصولاتتماس با ماواتساپ