همه چیز درباره دستگاه تصفیه آب

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی رومیزی

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی رومیزی

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی رومیزی

شما همراهان گرامی برای خرید دستگاه تصفیه آب مناسب ابتدا لازم است که قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی رومیزی و همچنین نیاز خود را مشخص کنید،و تعیین کنید که آب تصفیه شده با چه درجه کیفیتی نیاز دارید.به این ترتیب راحت تر می توانید دستگاه تصفیه آب مناسب نیاز خود را انتخاب کنید.

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی رومیزی

آشنایی با دستگاه تصفیه آب خانگی رومیزی:

همان طور که می دانید آلودگی آب در سیستم آب شهر بسیار زیاد است و مقدار زیادی آلاینده وارد آب مورد استفاده خانوارها می شود و خطرات متعددی را برای سلامت اعضای خانواده به همراه دارد، بنابراین بهترین راه برای کاهش این خطرات خرید یک دستگاه تصفیه کننده آب است.

بر خلاف دستگاه های زیر سینک، دستگاه های تصفیه آب رومیزی بر روی میز یا سینک قرار می گیرند و قابل مشاهده هستند. بین این دو نوع دستگاه تفاوت هایی وجود دارد، اما کیفیت آبی که ارائه می دهند تفاوتی ندارد و مکانیسم عمل آن ها تا حدودی مشابه است. تصفیه کننده آب رومیزی انتخاب خوبی برای افرادی است که به دنبال تصفیه کننده آب دم دستی تر هستند و به آب تمیز و باطراوت در نیاز دارند.

یکی از ویژگی های تصفیه کننده آب رومیزی این است که وظیفه دارد سختی و ترکیبات مضر آب را کاهش دهد که این امر به نوبه خود آب آشامیدنی سالم و طراوت را در اختیار شما قرار می دهد.از دیگر ویژگی های این دستگاه می توان به حذف نیترات ها، آرسنیک، سرب و دیگر ترکیبات مضر و فلزات سنگین از آب آشامیدنی و همچنین حذف کلر، بویایی و طعم ناخوشایند و حذف رسوب لوله و لجن از آب طعم خوب و رنگ چای و قهوه به دلیل حذف نمک های مضر از آب اشاره کرد و نیز نصب آسان و قابل حمل بودن در خانه، در محل کار و در جاده است.

دستگاه رومیزی دارای مخزن ۴ لیتری است.اولین ویژگی این مخزن نسبت به مخزن زیر سینکی این است که مخزن آب قابل شستشو است و به همین دلیل از رشد و تجمع باکتری ها و آلودگی در مخزن جلوگیری می کند، و در ویژگی دوم با توجه به حذف لوله ها در مخزن، شما دیگر مشکلی مانند: پمپاژ پایین مخزن، ترک خوردگی لوله های مخزن و به طور کلی، شما هیچوقت مجبور نیستید تانک را تعمیر و عوض کنید.

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی رومیزی

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی رومیزی:

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی رومیزی معمولاً به دلیل طراحی و حالت دیجیتالی آن که فشار آب و اطلاعات کیفیت را بر روی مانیتور نشان می دهد، بیشتر از زیر سینک است. هزینه های نگهداری نیز بیشتر است.

بسیاری از مردم کیفیت را فدای قیمت می کنند و بسیاری دستگاه هایی را می خرند که هزینه زیادی دارند و هم برای کیفیت اجزای دستگاه و هم کیفیت آب خروجی خوب نیست.قیمت دستگاهی را که میخرید باید متناسب با خود دستگاه و واقع بینانه باشد.کاری که همه شما باید انجام دهید این است که تصفیه کننده آب خود را از یک تولید کننده مشهور و یا تامین کننده منصف بخرید.

همانطور که گفتیم قیمت یک تصفیه کننده آب خانگی رومیزی به طور کلی بالاتر از نوع زیر سینکی است. و این عمدتا به دلیل طراحی و بدنه کاری و ویژگی های دیجیتالی دستگاه های رومیزی است. اما مدل های  ارزان تری هم هستند که ویژگیهای مختلفی ارائه می دهند. با این حال، شما می توانید دستگاههای تصفیه آب خانگی در بازار در محدوده قیمت متغیر پیدا کنید. به خاطر داشته باشید که اگر این دستگاه ها را از یک فروشنده مشهور خریداری کنید، قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی رومیزی واقع بینانه تر است و می توانید از اصالت آن مطمئن باشید.

سخن پایانی:

با توجه به همه مطالب اشاره شده در بالا،در نهایت شما برای خرید و قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی رومیزی باید با یک متخصص در زمینه‌ی آب و آلودگی‌های آن مشورت کنید و ببینید کدام نوع دستگاه برای شما مناسب‌تر است و مشکلات مربوط به آب منطقه‌ی شما را بهتر پوشش می‌دهد ، و به همین منظور میتوانید از راهنمایی های مشاوران و متخصصان ما در شرکت ایلیا گستر درباره قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی رومیزی بهره مند شوید.

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی رومیزی

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *