فیلترهای تصفیه آب

خرید اینترنتی فیلتر تصفیه آب

خرید اینترنتی فیلتر تصفیه آب

خرید اینترنتی فیلتر تصفیه آب

ما در این مقاله قصد داریم تا به موضوع خرید اینترنتی فیلتر تصفیه آب پرداخته و انواع این فیلترها را به شما معرفی کنیم.پس لطفا در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

خرید اینترنتی فیلتر تصفیه آب

معرفی فیلتر تصفیه آب:

فیلتر تصفیه کننده آب یکی از مهم ترین مسائل تصفیه کننده آب خانگی است. آشنایی و شناخت آنها هم جذاب است و هم مهم. در هنگام جایگزینی فیلترها، اطلاعات مربوط به قیمت و نحوه خرید اینترنتی فیلتر تصفیه آب و نیز طریقه کار فیلترهای آب یکی از چیزهایی است که هر کسی که تصفیه کننده آب خانگی دارد یا تصمیم به خرید تصفیه کننده آب خانگی می گیرد باید بداند.

منظور از مراحل در آب تصفیه کن ها با اسمز معکوس تعداد فیلتر هایی هستند که آب در طول فرایند تصفیه از آن عبور می کند.به طور کل دستگاه‌های تصفیه آب با سیستم اسمز معکوس دارای ۵ الی ۶ مرحله (فیلتر) هستند ولی می‌توان این تعداد مراحل را افزایش نیز داد.

کاربرد و عملکرد فیلترهای دستگاه تصفیه آب:

مراحل فیلتر در تصفیه کننده آب به گونه ای است که آب ابتدا از مواد بزرگ و محلول های قابل مشاهده تمیز می شود و سپس از طریق هوزینگ های دوم و سوم به فیلترهای هفتم تا هشتم  منتقل می شود. فیلترهای دوم و سوم کلر و افزودنی های مرتبط را تمیز می کنند. زیاد بودن این مواد باعث آسیب زیادی به پوست و مو می شود. در فیلترهای مرحله چهار، آب پر فشار از فیلتر غشایی که یکی از مهم ترین بخش های دستگاه است عبور می کند و مواد اضافی را در آب حفظ می کند و آب تصفیه شده از بافت فیلتر ریز خارج می شود.

حتی کوچکترین محلول ها هم نمی توانند از این فاز فیلتر تصفیه آب عبور کنند. سموم خطرناکی مانند آرسنیک، نیترات، آلومینیوم و نیترت هیچ شانسی برای زنده ماندن نخواهند داشت. در فیلترهای مرحله پنج به بالا، سایر مواد موجود در آب برداشته می شوند و در نهایت مواد مفیدی که برای بدن لازم است به آب بازگردانده می شوند.

فیلتر مرحله پنجم در دستگاه های تصفیه آب، فیلتر کربن خطی است که دستگاه های با کیفیت را از دیگر مدل ها متمایز می کند، زیرا بهترین طعم و بو را به آب می دهد و از مواد طبیعی مانند پوسته نارگیل ساخته شده است.

این یک فیلتر آب معدنی است که مواد مورد نیاز را پس از بررسی و در صورت نیاز برای بدن به آب برمیگرداند. فیلترهای مرحله ۷ آب آشامیدنی را قلیایی و ایونیزه می کنند تا آب به pH مناسب برسد. آب آشامیدنی نباید اسیدی باشد، آب قلیایی مزایای زیادی دارد که نوشیدن آن را تازه و شاد می کند.

تصفیه کننده های آب دو خروجی اصلی دارند، یکی اینکه مواد مضر و کثیف را به فاضلاب هدایت می کند یا به هر طریق دیگری آن ها را خارج می کند و دیگری که آب تصفیه شده را در داخل مخزن نگه می دارد تا هر زمان که به آن نیاز داشتید از آن استفاده کنید. اندازه این مخازن بسته به مدل دستگاه متفاوت است و وقتی خرید می کنید باید مراقب باشید مدلی را انتخاب کنید که بتواند به همان اندازه که نیاز دارید آب تصفیه شده را ذخیره کند.

خرید اینترنتی فیلتر تصفیه آب

راهکار خرید اینترنتی فیلتر تصفیه آب:

خرید اینترنتی فیلتر تصفیه آب خانگی از شرکت ایلیا گستر، میتواند گزینه مناسبی برای سرویس دستگاه تصفیه آب شما باشد.
یکی از موارد مهمی که باید در هنگام خرید اینترنتی فیلتر تصفیه آب در نظر بگیرید این است که کیفیت فیلترهای اصلی و تقلبی توسط کارشناسان تعیین می شود. بنابراین پیشنهاد می کنیم لوازم جانبی آن را از مراکز فروش دستگاه تصفیه آب مشهور و معتبر خریداری کنید.
در پایان امیدواریم که مطالب ارائه شده در زمینه خرید اینترنتی فیلتر تصفیه آب برای شما همراهان گرامی مفید واقع شده باشد.
خرید اینترنتی فیلتر تصفیه آب

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
اینستاگرام
ستون کناری
شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟