تصفیه آب

تصفیه آب پاکاب ایلیا گستر معتبرترین ارائه دهنده دستگاه تصفیه آب اعم از خانگی و صنعتی

تلفن تماس 021-33121212 021-33500991

خدمات پس از فروش

گارانتی و خدمات پس از فروش یکی از مهمترین آیتم های خرید یک محصول میباشد ؛ حتی میتوان گفت اگر محصولی خریداری شود و گارانتی یا خدمات پس از فروش نداشته باشد بدین معنی است که ریسک بالایی پذیرفته شده است .

نکته ی جالب توجه در این موضوع این است که اهمیت خدمات پس از فروش از گارانتی نیز بیشتر است ؛ چرا که برای هر محصولی که گارانتی میشود ؛ درصد احتمال خرابی وجود دارد که نهایت ۵۰ درصد میباشد (توجه داشته باشید اگر احتمال خرابی بیش از ۵۰ درصد باشد قطعا بدون گارانتی واقعی خواهد بود ) اما ۱۰۰ درصد محصولات به طور قطع و یقین نیاز به خدمات پس از فروش دارند .

دستگاه تصفیه آب اعم از خانگی یا صنعتی نیاز به گارانتی (تضمین قطعات ) و همچنین خدمات پس از فروش معتبر دارد . خدمات پس از فروش در دستگاه های تصفیه آب خانگی و صنعتی با توجه به وجود فیلتر ها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار میباشد .

تصفیه آب ایلیا گستر با سابقه طولانی در زمینه فعالیت سیستم های تصفیه آب ، دارای مشتریان بسیار زیادی است که به طور مستمر از خدمت رسانی آن استفاده میکنند .

با افزایش تعداد مشتریان در سال های گذشته ، تمامی مشخصات در یک سیستم CRM نگهداری شده و به صورت سیستمی و دقیق کلیه مشتریان تحت کنترل و سرویس دهی ایلیا گستر میباشد .

گارانتی و خدمات پس از فروش تصفیه آب خانگی

امکان ویژه برای مشترکان سیستم های تصفیه آب ایلیا گستر وجود داشته و آن اینکه زمان بندی تعویض فیلتر توسط اپراتورهای سیستم CRM به اطلاع مشتریان میرسد .

نحوه کار به این صورت است که پس از نصب دستگاه ، مشخصات کامل اعم از مشتری ، فروشنده ، نصاب ، نام محصول و زمان نصب وارد سیستم شده و ثبت میگردد ؛ سپس همانطور که بیان شد تمامی سرویس های آن دستگاه اعم از گارانتی و خدمات پس از فروش ثبت میشود .

خدمات پس از فروش تصفیه آب ایلیا گستر

خدمات پس از فروش تصفیه آب ایلیا گستر

برای مشاهده انواع دستگاه تصفیه آب خانگی کلیک کنید .

021-33121212 021-33500991

نیاز به راهنمایی دارید ؟

ثبت سفارش